Widok

postrzeganie rewitalizacji Letnicy

Drodzy mieszkańcy Letnicy. Jesteśmy studentkami socjologii na Uniwersytecie Gdańskim i w ramach zajęć przeprowadzamy badanie na temat dzielnicy Letnica i zmian, które w niej nastąpiły w ostatnich latach. W związku z tym zapraszamy do wypełnienia ankiety.Dziękujemy bardzo za pomoc! http://moje-ankiety.pl/respond-71036.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Należy zwrócić uwagę Paniom, iż niecała Letnica została zrewitalizowana. Duża jej część pozostała taka jaka była np. Ulice Szklana Huta, Stalowa itd. Również rodowitych mieszkańców po rewitalizacji zostało niewielu większość się wyprowadziła lub zmarła nie potrafiąc się dostosować do szybkich i wymuszonych sytuacją zmian. O tym nikt nie mówi ale nie ma już społeczności Letnica. Co widać tez po maraźmie i braku chęci działania chociażby przy budżecie obywatelskim. Nikt nie zgłosił pomysłu dla dzielnicy a sama rada tez nie tryska energia.

Sama rewitalizacja nie była dla mieszkańców a dla miasta tu ludzie się nie liczyli...

Wykonane remonty były niechlujne i z wieloma usterkami oraz wilgocią. Wyburzono budynki które były niedawno wyremontowane marnując tym samym wielkie kwoty pieniędzy które można było przeznaczyć na remonty tych budynków które pozostały a nie zostały objęte rewitalizacja. Teraz brakuje miastu pieniędzy na remont dachów i elewacji.

Socjologiczne to miasto jako organizator tego przedsiewziecia polegało. ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co ciekawe to to że prezydent Adamowicz przegrał w tej dzielnicy wybory! O czymś to świadczy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Letnica

Nowa Letnica (160 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

Przystań Letnica (45 odpowiedzi)

Inwestycja Przystań Letnica podzielona została na trzy etapy, w ramach których powstanie łącznie...

do góry