Widok

powtarzające się wpadki trolejbusów

Zdarzyło się (nie pierwszy raz), że trolejbus (31) spóźnia się jakiś kwadrans, albo nie przyjeżdza WCALE!! A człowiek stoi 40 minut na 22stopniowym mrozie w nadziei, że w końcu przyjedzie. Masakra!! W większości wypadków powód nieznany. Rozumiem jakąś awarię, wypadek, ale nie regularne jazdy jak im się podoba. Płacę 100zł miesięcznie za najgorszą komunikację w trójmieście. Polecam wszystkim każdy inny środek transportu, choćby SKM, bo z ZKM nie zawsze dotrzecie na czas, np. do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdarza się,że kierowcy prowadząc pojazd(trolejbus)rozmawiaja z kolegą stojącym właśnie przy kabinie kierowcy i bardzo często takie pogaduszki trwają bardzo długo.Był też przypadek że kierowca trolejbusu w czasie jazdy,kierując pojazdem używał telefonu komórkowego wysyłając sms(wybierał poszczególne literki na klawiaturze),a jechał w tym czasie ul.Świętojańską w Gdyni w godzinach popołudniowych,gdy ruch na tej właśnie ulicy jest bardzo duży.Zastanawiam się czy mozna zrobić zdjęcie takiemu kierowcy?Czy ja nie będę ponosił konsekwencji za brak zgody na filmowanie w pojazdach komunikacji miejskiej?Czy zwrócenie uwagi kierowcy na niestosowne zachowanie nie wzbudzi jego agresji i chęci odwetu, może też zdenerwować go i doprowadzić do wypadku właśnie w takim momencie.Jak się zachować?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozesz zrobic zdjecie, mozesz rowniez zglosic to do zkm a oni maja mozliwosc sciagniecia monitoringu z danego pojazdu(o ile posiada kamery) i jezeli widac na nich lamanie przepisow przez kierowce napewno zostanie ukarany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry