Widok

poznam kobietę

do stałego związku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro tak uważasz....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Singiel, ty sam nie jesteś chyba jeszcze na to gotowy...
Nawet ogłoszenie zamieściłeś nie gotowe...
Więc, jakie ogłoszenie, takie komentarze ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pozdrawiam wszystkich :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drodzy Państwo poszukuje normalnej i poukładanej kobiety gotowej na związek a nie na pisanie bzdur :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~:) nie dla każdego to nudy jak dla ciebie skoro nie umiesz czytac to przepraszam...............:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
singiel............rysopis moze byc haha mam nadzieje ze sie spodoba przyszlym wybranką :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
flak z olejem.? moze ale cos pragnie i chce osiagnac~Yo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pisz ludzie piszący byle co............ ponieważ co nie którzy maja cos do powiedzenia.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
temat czy singiel? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś nudny. Nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i temat umarł śmiercią naturalną
ciekawe czy singiel znalazł, to czego szukał, bo na maila nie odpowiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaje kontakt jak coś: kolega_100@o2.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja pisałem ten zalogowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to singlów mamy teraz dwóch

jeden zalogowany na forum
drugi się pod niego podszywający
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam lat 29 jestem wysoki cichy spokojny sylwetka normalna nie za gruby i nie za chudy oczy niebieskie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wcale się nie dziwię. Ta charyzma. I te jego głębokie przemyślenia na temat pustego społeczeństwa. Normalnie tylko brać.

;))))))))))))))))))))))))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z chęcią bym napisała do tego osobnika, lecz nie zostawił żadnych danych kontaktowych. Urzekła mnie jego ''osobowość''.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli każda się nada :D
To jak, nikt jeszcze do niego nie napisał???

Ale chwila, chwila... on coś wspominał, że nie lubi starych rzęchów...

Oj nie ładnie Singiel, a jak twoja młoda się zestarzeje, to też ją od rzęchów będziesz wyzywał???

Opis twojej osobowości sam się tutaj kreuje ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
widocznie szuka byle jakiej, jakiejkolwiek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to napisz coś o sobie
chociaż wymagane minimum: wiek i skąd jesteś
i jakiej kobiety szukasz, bo samo "do stałego związku" nie wystarczy
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry