Widok

pozytywna

pozytywna
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogolnie jest to wspaniala szkola i cudowna Pani Dyrektor,ale sa osoby,ktore psuja wizerunek tej szkoly.Gruba wozna,niesympatyczna i pomijajaca swoje obowiazki(m.in. idzie na obiadek,zamiast dzieciom otworzyc szatnie.Pani od Wych.fizycznego,widzaca w kazdym uczniu potencjalnego olimpijczyka(twierdzi,ze w-f jest najwazniejszym przedmiotem i "zarzyna"dzieciaki,az niektore mdleja.Sa dwie nauczycielki-w tym Pani od wych.fiz-ktore zastraszaja dzieci,ze jak nie beda sie uczyc,to przysla do domu kuratora.Jedne dzieciaki smieja sie z tego,ale sa i takie,ktore ze strachu nie spia po nocach...Czy to normalne?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
a może czas zastanowić się czym jest szkoła??? Tak to jest społeczność uczniów, rodziców i nauczycieli, dopóki nie będziemy rozmawiać o szkole w szkole, a tylko obrażać się wzajemnie na forum, to nic nie osiągniemy, Ja osobiście o tym co mi nie odpowiada rozmawiam z pracownikami szkoły i wspólnie szukamy rozwiązań. Moje dzieci są tam bezpieczne. Pomijam fakt jak wiele imprez jest organizowanych dla dzieci. Razem z MOIMI dZIećmi lubię chodzić do tej SZKOŁY !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Łatwo pisać trudniej zabrać się do roboty! Są w tej szkole niedoskonałości ale taka opinia to skandal. Mój syn spędza w szkole wiele godzin i bardzo lubi chodzić do szkoły. Oboje z mężem pracujemy i nie mamy jak zapewnić dziecku opieki. Czy w innej szkole obchodzi si ę w ten sposób Dzień Dziecka? Czy inne uroczystości fajnie, że są tacy ludzie, którzy nie zważają na szkodniki z internetu i robią swoją robotę!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ciekawe kto to pisze,czy czasem nie ktos ze szkoly?Ogolnie slychac coraz wieksze niezadowolenie dotyczace tej szkoly,a zwlaszcza pani Pedagog(tylko komentarze gdzies znikaj z tej strony)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co do tej pani woznej to zgadzam sie w 100%,pani Dyrektor sympatyczna...ogolnie nie jest zle tylko brak różnorodnych konkursow szkolnych i miedzyszkolnych tak jak jest w 11 na stogach..;i strona szkoły jest beznadziejna...;
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dziecko chodzilo do tej szkoly,ale je zabralam i zapisalam do innej.Pedagog tragiczna!!!!"Pomaga " po lekcjach w odrabianiu lekcji-daje dziecku zadania do odrobienia,a sama wychodzi.Kiedy dziecko odrobi lekcje i pyta o pedagog,to okazuje sie,ze ta poszla sobie do domu.Jezeli jest obecna(co rzadko sie zdarza)to wrzeszczy na dziecko i grozi oddaniem do Domu Dziecka.Czyli neka psychicznie!!!Szkola z zapedami ss.Nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry