Widok

praca ADMu

Tak nie kompetentnej obsługi nie widziałem nigdy w życiu. Panie administratorki nic nie wiedzą i na niczym się nie znają. Do bani z taką administracją, za co my płacimy pieniądze
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
opłaty: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani kierownik kompletnie sobie nie radzi, dookoła wielki bałagan, nikt nic nie wie, nic nie można załatwić. Daje zlecenia ludziom niekompetentnym, jedna wielka klika, gorzej niż za komuny. Osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie tego adm-u powinny jak najszybciej zrobić tam porządek. Jeśli tak to będzie dalej funkcjonować, przestanę na to płacić, szkoda pieniędzy i mojego zdrowia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Obecnie gdy kierownik jest na urlopie i jest PO to już wszystko się rozsypało nikt nic nie wie administratorka nic nie potrafi załatwić dział techniczny robi wszystko tylko nie to co trzeba samowola budowlana nie respektują żadnych przepisów po co utrzymujemy nierobów i osoby które nic nie wiedzą, Tragedia proponuje wszystkim lokatorom wystąpić o pozbycie sie tak niekompetentnego PGM . Mogę zacząć zbieranie podpisów proszę o kontakt wszystkie zainteresowane osoby mireczkab@gmail. com
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry