Widok

praca

hej, wiem, ze troszke nie na temat slubny, ale na pewno jest to temat babski:-) przeczytalam w gazecie, ze wizz air zaczyna dzis rekrutacje na stewardessy i sie zaczelam zastanawiac:-) i tak szukam pracy, a to moze byc ciekawe...moze znacie kogos, kto jest/byl stewardessa - jak wyglada taka praca i jakie sa plusy i minusy? bede wdzieczna za info:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Plusy... sa różne,ale to zalezy od osoby i jej stylu zycia (bo dla niektórych te plusy moga byc minusami :) ), ale jeśli chodzi o minusy - to jeden jest wspólny chyba dla każdego - mało czasu jesteś w domu, a Twój mąż może czuc sie jak "zona marynarza"... z tego co wiem, taki zawód nie sprzyja małżenstwu (nie mówiąc o dzieciach) - no chyba,ze Twój partnetr tez ma wyjazdowa pracę,to wtedy wyrozumiałośc w związku jst większa. Wg. mnie to parca dla singla :)
Pozdrawiam
Ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie tak sie troszke boje:-) slub przed nami, nowy okres bardzo wazny dla nas obojga...zainteresowalam sie ta praca, bo trudno mi jest znalezc jakakolwiek, a slyszalam ze stewardessy dobrze zarabiaja...no i druga rzecz, ze mnie zawsze rozpiera energia i w pracy za biurkiem mecze sie okropnie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będę Cię ani przekonywac do tego zawodu ani od niego wzbarniac :)
Pozdrawiam
Ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie panicznie boje latac:> nie moglabym wykonywac takiej pracy :> ale jak lubisz latac, dobrze znosisz podroze to skladaj cv :)powodzonka:D

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi, chyba sprobuje, jezeli sie uda, pojde na rozmowe, a i tak decyzje (jezeli mnie beda chcieli:-) ) podejme pozniej:-) mysle, ze do tego czasu zbiore jeszcze potrzebne info:-)amsta napisał(a):
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idź, spróbuj. Nie jest łatwo dostać się, ale jak już dostaniesz się, to nie bedziesz żałować. Samoloty są nowe, doskonałe technicznie, bardzo bezpieczne. Atmosfera świetna.
Niejedna stewardessa ma normalny dom, zachodzą w ciąże itd. To normalne dziewczyny.
Poćwicz angielski i idź:)
Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za wsparcie:-) buziaki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

do góry