Widok

praca w IKEA

Jak sie pracuje w IKEI jaka atmosfera zarobki umowy ? jeśli ktos wie dziękuję z góry za odpowiedź
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
powiem Ci ze nie wiem dokądnie jak tam jest ale znam sporą liczbe osob które chwalą sobie tą prace. Chociaż wiadomo jak to w pracy roznie bywa. Do tego dochodzi jeszcze klient:( i tu sie zaczyna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pracuję jako PH juz kolejny rok i jest w porządku. Dostajesz narzędzia do pracy i działasz. Plany sprzedażowe są, ale śmiało możesz je szybko wyrobić i wtedy wypłata rośnie jak wypracujesz coś ponad plan. Wiadomo plany są aktualizowane do osiąganych wyników, ale i tak da się wykręcić fajne liczby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracuje w Ikea:) jest fajnie nie powiem ze nie..:) ale tez zalezy gdzie idziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
niedaleko matarni koło fashion hausa dokladnie nie pamietam gdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
koło FH????

jakie są zarobki w Ikei?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ikea jest tylko na Matarni!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
no na Matarni ;P a zarobki są z tego co wiem bardzo dobre i duże dodatki socjalne dla pracowników a przede wszystkim przestrzegają norm pracowniczych praca tylko po 8 H i nie dłużej co drugi weekend i grafik można dostosować do Twoich potrzeb waże byś wyrobił te godziny co masz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
bdb zarobki tzn. jakie? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to znaczy że przez piewsze 3 miesiące masz 1300zł a potem 1750 zł plus premie itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak rozumiem na rękę?

to faktycznie całkiem nieźle - tzn. po tych 3 m-cach ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura... tak sie sklada, ze przez 4 lata tam pracowalam i stawka poczatkowa dla zwyklego pracownika bez doswiadczenia to 12zl brutto na okres probny tzn 3m-ce, po tym czasie Twoj kierownik moze (ale nie musi) dac Ci podwyzke. Co do premii to nie istnieje cos takiego jak np. co miesieczna premia od sprzedazy...Jesli kierownik uzna,ze robisz cos ponad swoje obowiazki to moze przyznac Ci premie ale nie jest to zwiazane ze sprzedaza a zaangazowaniem w prace. Co roku odbywaja sie 2 rozmowy, na wiosne - o Twoim rozwoju w firmie, (mowisz wtedy co chcialbys osiagnac, co zmienic, jakie chcesz odbyc szkolenie) na jesien - tzw. rozmowa oceniajaca, na ktorej razem z kierownikiem oceniasz swoje kompetencje, swoja prace - po tej rozmowie kierownik moze dac Ci podwyzke o ile oczywiscie jest zadowolny z Twojej pracy (kiedys byly to podwyzki w granicach 10-20%, a obecnie w dobie kryzysu ok 4%). Duzym plusem firmy jest zaloga i atmosfera, a takze imprezy pracownicze i pakiet socjalny (opieka medyczna, benefit system). Minusy - firm stawia glownie na osoby mlode, mobilne, takie ktore latwo mozna sobie "wychowac". Starsze osoby moga miec problemy ze zrobieniem kariery, gdyz wszelkie programy rozwojowe stawiaja na mlode potencjaly.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
bzdury ktos opowiada :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
hehe po 8h chciałabyś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pracowałem.Głodowe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podbijam temat. Może ktoś się jeszcze wypowie jak się pracuje i zarabia w Ikei? czy są szanse na awans i podwyżki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam kogos chetnego co pracuje w ikei, dojazd jednym autem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak przedstawiaja sie zarobki na stanowiskach kierowniczych? i jak wyglada socjal, czy ktos ma jakies konkretne dane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak np układasz talerze na dziale Kuchnia to na co ty chcesz awansować człowieku?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja tylko słyszałam ze praca na kasie jest stresująca,Zarobki średnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
średnia czyli co, średnia krajowa ? czy średnia normalna 1500 :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Wojtek
np. na Kierownika Działu ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ikea bardzo dobry pracodawca pracowałem tam kilka lat i złego słowa powiedziec nie moge na kasie jest lipa ale na działach spoko kasa nie jest najgorsza pozatym fajni ludzie bardzo dobry socjal kto tam pojdzie to napewno nie pożałuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może mi ktoś napisać jak można się dostać do pracy w Ikea? Z góry dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Np. patrząc tu?
http://www.ikea.com/ms/pl_PL/the_ikea_story/jobs_at_ikea/index.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś pracuje w IKEI i chciałby zarobić kilka stówek proszę napisać na emaila ikea.online24@gmail.com. Chodzi mi o paragony które klienci zostawiają nic nielegalnego).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
http://m.independent.ie/business/irish/ikea-to-introduce-living-wage-of-1150-per-hour-for-all-irish-staff-31389134.html

To tak odnosnie zarobkow w ikei.
Dodam tylko, ze ceny wiekszosci produktow w ikea Polska i Ikea Ireland sa takie same.

Kiedy sprzedawca w ikea Pl bedzie zarabial minimalnie 48zl za godzine?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piszecie pitoly, a na proste pytanie odnosnie pracy w ikei to nic.
Ikea zatrudnia na 3/4 etatu na umowe zlecenie do tego 1000 na rękę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakies aktualne info odnosnie pracy w ikei??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kierownik szmat, a napisał ''IKEI''
marna prowokacja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

pracuje pare lat i już wiem,że lepiej się nie odzywać. Tylko cześć- cześć uśmiechnąć się, obserwować posłuchać i iść robić swoje bo ludzie potrafią być dwulicowi.Nawet w Ikea tego się nie da wyplenić.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez 3 miesiace pracowało mi sie fajnie na kasach nie było zadnej informacji, ze cos robie nie tak a po 3 miesiacach nie przedłuzyli mi umowy. Takze do teraz nie wiem wlasciwie dlaczego,zadnego konkretnego powodu nie podano.Chyba na okres letni potrzebowano ludzi a po sezonie juz nie.Takie przedmiotowe traktowanie ludzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukuję pracownika z Ikei Gdańsk, który nie będzie korzystał ze swojej zniżki pracowniczej na kuchnię. Dogadamy się :) Proszę o kontakt na maila: go.ewcia@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zawsze tam Szukają

17:38
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w ikea nie ma znizek pracowniczych na kuchnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oho skąd ta tajemna wiedzą? Są znizki ale żałosne jak i praca tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiem jak w innych zakladach bo pracuje w Wielbarku i tutaj jest spoko..zdarzaja sie premie , czy dodatko a atmosfera spoko :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się, nie można narzekać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy na jakie chcesz isć stanowsko. Ja np. pracuje na magazynie i dla mnie spoko. hajs tez na czas ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla pracowników to plany są najważniejsze i przede wszystkim osiągalne, bo można spokojnie zarobić. Polecam Wielbark sweedowood
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca w IKEA to ściema. Rekrutacja po kilka godzin jak na managera, a tak na prawdę potrzebuję na kasę.
Nie ma całego etatu jest 3/4, 1/2 ale nie cały.
Człowiek, który chce pracować, niech omija to miejsce. W d..ach poprzewracało się już i tam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

do góry