Widok

praca w orange

Praca Temat dostępny też na forum:
Witam pracowalam w orange prawie rok. Sama praca jest nudna i męcząca. Ciągle trzeba mówić to samo i używać jak najwięcej argumentów sprzedażowych i tylko slyszysz od liderów ciśnij na maxa aż do obrzydzenia. Bez premii nie polecam tej pracy bo na rękę jest tylko gołe 1000zeta a co to jest dla kogoś kto sam musi utrzymać się. Żeby otrzymać premie to trzeba ją wyrobić cztyli mieć 85% celu co nie jest naprawdę łatwe. Ogólnie większość osób traktuje tą pracę jako przygodę i chwilowe zatrudnienie bo nie mają innego wyjścia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jakim cudem na rękę jest 1000 zł? Przecież to nawet nie jest najniższa krajowa. Orange od dzisiaj omijam szerokim łukiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest to praca na 3\4 etatu za 10 brutto na godzine
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko, tylko nie Orange - ogólnie babska sieć dla Monik i Magdalen które lubują się w wysyłaniu smsów na fundacje TVN - ogólnie do bani...
Problem w tym, że są problemy z zasięgiem sieci, a sprzedawca wciska na siłę głupoty że zasięg jest wszędzie, wmawia Ci że masz nie taki aparat telefoniczny, do kompletu jeszcze mimo iż numer zastrzeżesz że nie życzysz sobie reklam, to i tak Orange Twój numer rozdaje wszędzie i dzwonią wszystkie łajzy tylko po to żeby Ci sprzedać ubezpieczeni, kredyt czy inne badziewie - no i do tego jeszcze to w jaki sposób pracownicy pracują - sorry - mówię nie dla Orange...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kazali wam coś tam podpisywać, jakiś mobbing był, presja "psychologiczna"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Spróbuj w miesiącu nie sprzedać neostrady, rozmowy od kierownika, regionalnego, dyrektora, trenera. Targety, plany do wyrobienia, współczynniki. Chora firma nie polecam nikomu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
MASAKRA !!! Praca dla szaleńców i desperatów !!! Nie polecam !!! Wyzysk gorszy niż w biedronce i to za duuużo gorszą kasę !!! Zastanówcie się dobrze przed podjęciem pracy w tym miejscu, bardzo wysoki poziom rotacji w firmie też o czymś świadczy !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dolne Miasto

Front Park (34 odpowiedzi)

Inwestycja zlokalizowana będzie niedaleko Głównego Miasta w Gdańsku. Z Front Parku w czasie...

Kamienna Grobla (3 odpowiedzi)

Planowana zabudowa będzie znajdowała się bezpośrednio przy nabrzeżu Motławy. To unikatowa...

do góry