Widok

praca w sklepie

Czy mając wykształcenie wyższe podjąłbyś się pracy w sklepie?

- tak, licząc że z doświadczeniem będę miał większe szanse na rynku pracy
- tak, jeśli długo nie mógł(a)bym nic innego znaleźć
- tak, jeśli zarobki byłyby odpowiednie
- tak, jeśli istaniałaby realna szansa awansu
- nie, uważał(a)bym, że to praca poniżej moich kwalifikacji
- nie, wstydził(a)bym się pracować w sklepie
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybym nie mial innej mozliwosci przyjalbym prace w sklepie.
Czasem warto schowac do szuflady swiadectwa.
Lepiej byc prostym pracownikiem niz wyksztalconym bezrobotnym na zasilku.


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manor napisał(a):

> Gdybym nie mial innej mozliwosci przyjalbym prace w sklepie.
> Czasem warto schowac do szuflady swiadectwa.
> Lepiej byc prostym pracownikiem niz wyksztalconym bezrobotnym
> na zasilku.

Mam takie zdanie jak Manor.

---- ASSASIN----
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadna praca nie chanbi !!! tymbardziej jesli mialbym sam na siebie zarabiac , zamiast pobierac zasilek

------ jestem subiektywny ----------
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak , bo łatwiej jest szukać pracy mając juz jakąs pracę i jakieś źródła dochodów. Wtedy szuka sie bardziej na spokojnie i lepiej sie wypada na rozmowach. A poza tym łatwiej kogos poznać kto ewentualnie wie coś o jakiejś pracy, niz siedząc w domu.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym siedziała w domu i jadła frytki z majonezem, aż mój tyłek rozrósłby się do rozmiarów małej planety! Wtedy łatwiej byłoby mi znaleźć pracę w zakładzie pracy chronionej, bo jak wiadomo - nadwaga jest poważną chorobą...;)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, jeśli zarobki byłyby odpowiednie


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze mogetutaj wlaczyc 2 kategorie....odpowiednie zarobki przede wszystkim no ale jeszcze ze wzgledu na to ze nie moglabym sobie czegos znalezc przez dlugi okres

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, ale....
- Musialy by byc uczciwe warunki
- Odpowiednia odleglosc miedzy sklepem a moim miejscem zamieszkania .
- Odpowiednia kasa
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
..na bezrybiu i marny rak ryba.. ;) czasami stoi się pod ścianą i nie ma żadnego wyboru, a czasami praca nie wymagająca dyplomu wyższej uczelni , za to w fajnym a przede wszystkim normalnym zespole jest dużo , dużo przyjemniejsza a juz na pewno zdrowsza od tej "mądrzejszej " ale wykańczającej... Ja pewnie niedługo będę w takiej sytuacji, że będę szukać pracy, a ponieważ będzie to dość daleko stąd, więc moje papiery będą pewnie bardzo głęboko w szufladzie, nad czym specjalnie nie ubolewam, raczej chcę trafić w sytuacje gdzie będę po prostu zadowolona , albo chociaż spokojna :))
Powracając do tematu sklepu... mam wrażenie, że przy obecnej sytuacji w kraju, wszystko jedno czy to sklep czy biuro czy cokolwiek innego, ciężko jest o jakiekolwiek zadowolenie, satysfakcję, poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości...
good girls go to the Heaven, bad girls follow their cats...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, ale paradoksalnie z dyplomem wcale nie jest łatwo znaleźć pracę na niższym stanowisku. Każdy wie, że bierzesz ją z bralu laku i będziesz szukać dalej! Dlatego wolą zatrudnić osobę z niższym wykształceniem.
Ciężka rola absolwenta, który nie ma konkretnych znajomości
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech, chciałam pracować przy fakturach w jednym z hipermarketów, skoro nie mam innego wyboru, ale niestety na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, że mnie nie przyjmą, bo z moim wykształceniem (niepełnym wyższym, dla ścisłości) nie będę pracy u nich traktować na serio.

Tak więc jedni mnie nie chcą, bo wykształcenie za małe, a inni bo za duże. I bądź tu człowieku mądry....

pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co mają powiedzieć aptekarki? cholera! tyle lat studiów na farmacji, i jaki koniec? sprzedawczyni, za ladą, w aptece, podaj klientowi to, podaj tamto...
Panie z warzywniaka mają lepiej, nie muszą kończyć studiów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
flagon napisał(a):

> A co mają powiedzieć aptekarki? cholera! tyle lat studiów na
> farmacji, i jaki koniec? sprzedawczyni, za ladą, w aptece,
> podaj klientowi to, podaj tamto...
> Panie z warzywniaka mają lepiej, nie muszą kończyć studiów...
nie przesadzaj apteka do bardzo dobry interes , pozatym tylko mgr farmacji ma prawo wydawac leki !!! . rozejrzyj sie ile jest teraz aptek , co skrzyzowanie to apteka , o czyms to swiadczy

------ jestem subiektywny ----------
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
XXX napisał(a):

> nie przesadzaj apteka do bardzo dobry interes , pozatym tylko
> mgr farmacji ma prawo wydawac leki !!! . rozejrzyj sie ile jest
> teraz aptek , co skrzyzowanie to apteka , o czyms to swiadczy
>
> [%sig%

no ale jakby nie było..apteka to sklep z lekami...i praca jednak nużąca i polegająca na tym samym co sprzedawanie w kazdym sklepie...czyli..podaj towar ..wstukaj cene ...pobierz opłate,wydaj reszte ..aa no urozmaiceniem jest-skasuj recepte...i rzeczywiscie,jak na takie studia to zawód wg mnie mało rozwijający i ciekawy...
aa..no i sprostowanie....technik farmacji tez moze pracowac w patece,nie tylko magister..
pozdrówka:))

Taka sobie jestem Łatwopalna Czarownica...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"aptece " miało być of course :)))

Taka sobie jestem Łatwopalna Czarownica...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A "miało być" nie wystarczyło ...by?

A propos recept, rozumiem że są niezbędne jeśli dotyczą leków dotowanych w jakiś sposób, ale pełnopłatnych, osobie dorosłej, po co? dlaczego? Jeśli ktoś wie jakie leki ma brać i jak długo, bo tak mu zalecił lekarz i jeśli to są leki bez zniżek, powinien kupić te leki w sklepie czyli w aptece bez najmniejszego problemu
Jeśli jakaś "mundra" osoba aplikuje sama sobie lekarstwa, jest to jej problem. Równie dobrze w trosce o człowieka (żeby sobie krzywdy nie zrobił) można by reglamentować sprzedaż noży, bo można nim zrobić sobie sepuku, albo sznura, bo można się na nim powiesić, albo zakazać budowania domów wyższych niż parterowe, żeby nie można było się zabić, rzucając się z dachu, można też wspomnieć o rozpuszczalnikach, muchozolach, butaprenach, cemencie itp itp, no bo można przecież to wypić lub zeżreć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak flagonie...ale co to ma do mojej wypowiedzi????

Taka sobie jestem Łatwopalna Czarownica...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ma, a propos :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaa....:))

Taka sobie jestem Łatwopalna Czarownica...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

do góry