Widok

praca z otto w holandii

cześć,
mam pytanie, ktos byl zatrudniony przez otto w holandii? jakie warunki mieszkaniowe? wspołpracowalam z nimi w kraju, ok 5 miesiecy razem, ale zagranicą to boje sie troche o warunki pracy i lokalowe oferowane przez agencje..

widzialam opinie w internecie, ale wiadomo, pisac mozna duzo, a mam nadzieje ze te opinie sprzed 2 lat, są już nieaktulane.
dajcie mi to rozpracowac ;))

a moze ktos by chcial tez do holandii z gdańska? bo samemu bez jakiegokolwiek znajomego, to tez sie czlowiek troche boi..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam je też sie zastanawiam jak to jest z tą agencją czytałam te fora i opinie i nie są pochlebne wręcz masakryczne.Byłam w tej agencji i też chciałam wyjechać ale opinie innych mnie zniechęciły.Pytam ludzi wkoło i jedni twierdzą ,że ok.a inni są zawiedzeni.Pare lat temy byłam przez długi okres zagranicą i naprawdę nie wiem po co tu wróciłam ,wtedy wyjeżdżałam sama na własny koszt i sama szukałąm pracy na miejscu ,ale kiedyś było inaczej.Jakby co to pisz i kontaktuj się na adres email:siwulka31@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile osób tyle opinii ;) ja np z niczym problemu nie miałam wszystko było w porządku, hajs się zgadzał zawsze na czas - jak dla mnie to najwazniejsze, warunki do mieszkania może nie są wow, ale są czyste i schludne, na wakacje w końcu nie jedziemy ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a te słodkie komcie daje dominika, klara, johny, adam, wiśnia, kasia, marcin, zosia, silacz czy robol OTTO, który dba o załatanie kulejącego wizerunku bo nie ma już kogo posłać do pracy? chociaż ip zmień gdy następnym razem zaczniesz wychwalać Otto pod niebiosa...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widze duzo kobiet odpowiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,
jeśli chcesz do Holandii, to może niekoniecznie poprzez Otto?
Popatrz na oferty innych agencji, np. axell.pl, workup.pl,
directpeople.pl, lub może zajrzyj tu: poloniusz.pl.

Ja szukałem na m.in. w/w stronach, póki co znalazłem pracę tu, w kraju. Zamiar mam taki, żeby posiedzieć jeszcze kilka miesięcy, podszkolić język (niemiecki), i heja do niemcowni.

Moja znajoma wyjechała do Holandii, znalazła sama pracę jako opiekunka do dziecka w rodzinie polsko-holenderskiej (żona Polka, mąż Holender, jedno dziecko). Postaram się dowiedzieć nieco więcej gdzie/jak znalazła tą ofertę i dam znać, ale może to chwilę potrwać.
Powodzenia i wytrwałości!

Pozdr.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
na jaka stawke godzinową można liczyć? bo nie mam porównania, 8 euro n ręke to dobra stawka, czy negocjować w razie potrzeby? Na zlotowki jest to bardzo duzo, a nie wiem jak to jest w Holandii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam przez Otto w Holandii 6 miesięcy. Miałam pracować na zbieraniu zamówień, ale w czasie mojego pobytu zwiedziłam 10 firm, na różnych stanowiskach. Ciągle nas przerzucali, codziennie się chodziło na "wiatę" sprawdzić gdzie i o której jest wyjazd na drugi dzień do pracy. Nas łaskawie informowali o godzinie 21 poprzedniego dnia. Jak ktoś jest w wieku do 23 lat, to nie opłaca się wyjeżdżać, bo jest stawka wiekowa. Czasami oszukiwali na godzinach, trzeba było samemu sobie zapisywać. Wyżywienie, zakwaterowanie, dojazd do pracy i ubezpieczenie z własnej kieszeni. Ja mieszkałam w Niemczech, w domkach więc akurat było ok, ale znajomi, którzy mieszkali na drugim parku ok. 1 km ode mnie, mieszkali w blokach 20 osobowych, z jedną kuchnią i trzyma toaletami. Syf, kiła i mogiła.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej. Czy wyjeźdzasz za granice przez Otto teraz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, wszystkim !

Wyjeżdżałem do pracy z firmą Otto już 3 razy, jeśli chodzi o warunki mieszkalne to mieszkałem na Laarbuchu ( jest to jeden z najstarszych osierodków ) i nie miałem z Nim problemu !! jechalem do pracy a nie na wakacje, dodam też ze firma nikogo nie zmusza na ich zakwaterownia, mozna wynajac cos na wlasna reke jak sie jest juz tam na miescu. Ja firme polecam ! Jesli godziny mi sie nie zgadzaly to od razu dzwonilem do osoby ktora to korygowala. Nie wiem jaki Wy mieliscie problem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wiesz kolego, racja, nikt nikogo nie zmusza do zakwaterowania, ale w Polsce Otto nigdy nie powie ci w jakim slamsie możesz wylądować. A na miejscu to już nic do gadania nie będziesz miał.

Kwestia kwatery to jedno. Pozostaje kwestia ludzi, z którymi będziesz żyć. Ich higieny, tego czy kradną, ćpają, chleją, itp. Poza tym, jest jeszcze kwestia zapewnienia godzin pracy, odpowiedniej stawki, pracy zgodnej z ustaleniami.

Wyzysk i eksploatacja to już norma w Holandii. Przygotuj się, że gacie można mieć mokre ze zmęczenia po kilku godzinach pracy.

Jeżdżę do Holandii i wiem, że Otto wyrobiło sobie nie najlepszą markę. Nawet gdy bym dostał ofertę pracy w zawodzie poprzez Otto, to raczej bym zrezygnował. Bo Wiem, że to co ustalam tu w Polsce, nie ma żadnego znaczenia tam na miejscu.

Aby uniknąć rozczarowań proponuję zawsze jechać w jakikolwiek zawodzie, może być nawet malarz, operator wózka, cokolwiek. I oczywiście unikać tych najgorszych agencji. W zasadzie każde agencje coś odwalają, ale starajcie się korzystać z usług tych co mają najmniej nagrabione. Na początku ktoś wspomniał o kilku z nich.

Jeśli jednak ktoś z was pojedzie z łapanki na ofertę typu "skoczek" i uwierzy w te propagandowe hasła reklamowe agencji, to pozna Holandię od tej gorszej strony. Od tej strony co słonko nie dochodzi, bym powiedział. Pozna ludzi i zobaczy rzeczy które mocno wyryją mu się w pamięci.
Kolejny dzień pełen nowych możliwości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bez przesady, ja byłem z otto w Holandii, miejsce gdzie mieszkalismy bylo ok, dla mnie to dobrze ze ma sie zapewnione zakwaterowanie, nie trzeba samemu nic szukac. ma sie tez zapewniona prace, masz pewnosc roboty, a jak sie jedzie na wlasna reke to nie zawsze...wiec dla mnie spoko, kasa byla to najwazniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz 100% racje, jestem osoba ktorej nie chcialoby sie zalatwiac tego wszystkiego i martwic czy to na pewno bedzie ok, w otto wiekszosc spraw zalatwiaja za nas i to jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i już się znalazły hieny co dla nich pracują i nagabuja jak tylko jakiś mocny komentarz przebijający prawdziwością się znajdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@lukasz dokladnie sie z toba zgadzam! przeciez nie chodzi o to zeby jechac do 5 gwiazdkowego hotelu tylko po kase ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam sie dziwie niektorym ludziom co tak narzekali na warunki, przeciez wiadomo ze jedzie sie do pracy a nie wypoczywac w 5 gwiazdkowym hotelu, to na czym powinno najbardziej zalezec - praca - byla zawsze, a jak praca to i kasa ;) ja dobrze wspominam tam prace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma się czego bać, warunki mieszkaniowe są dobre, poprawiły się w porównaniu z tym co było ileś lat temu, jest wiele lokalizacji, różne liczby pokoi itd. cały proces rekrutacji w agencji jest łatwy, a pracownicy pomagają. moim zdaniem warto spróbować, zwłaszcza jeśli tu z pracą nie za bardzo..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to co bylo kiedys i dzis - nie ma porowniania! teraz warunki mieszkaniowe sa naprawde spoko, wyplaty zawsze na czas, polecam kazdemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
niestety ja nie znad morza, ale coś wiem na temat pracy w holandii przez otto. jeśli już raz z nimi byłeś to wiesz jak jest. praca jest zapewniona, jeśli za mało to dodają godziny, tak żeby można sobie zarobić na mieszkanie i opłaty. poza tym zawsze można się kontaktować z agencją i jeśli coś się dzieje to problemy są rozwiązywane na bieżąco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
praca zapewniona, wyplata tez, a jesli ci malo to dodatkowe godziny tez sobie zalatwisz :) ludzie w agencji bardzo sympatyczni i chetni do pomocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam inne pytanie, bo chce jechac z otto do niemiec, moze ktos i nich tak pracowal i moglby opowiedziec jak wyglada praca/zarobki/mieszkanie i ogolnie jak wraz3nia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
praca ok, towarzycho też, hajs bez proszenia się. dla mnie niemcy spoko, mówię o mytoys.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylem i rowniez polecam, hajs sie zgadzal a to w koncu najwazniejsze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bylem z kumplami w niemczech wlasnie z otto, pojechalismy do marketu pracowac i spoko, kiedys tak tez pracowalem u nas ale kasa wiadomo lepsza za granica.teraz przymierzam się jechac znow z otto.maja duzo ofert pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam zagranicą i kobieta z agencji pracy powiedziała wprost, że jeżeli jest to praca przez agencję nie ma najmniejszej gwarancji ciągłości pracy i tym samym godzin. Raz już mieliśmy wyjechać do innej części Uk przez polską agencję i były tam takie kary za zerwanie umowy, że zrezygnowaliśmy. Było 3000 zł jak wcześniej zechcesz odejść, kary za nieobecności itp. Jak już się tam dostaniesz to strach pomyśleć co będzie jak okaże się że nie jest kolorowo, a za lokum trzeba płacić i widmo kary wisi nad głową...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ale to nie z otto raczej. oni nie robią problemów i gwarantują robotę, więc luz. można jechać do niemiec albo do holandii, maja dużo miejsc z pracą. byłam z nimi w zeszłym roku i nikt z ludzi tam, nie miał problemu z pracą i pieniędzmi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ja byłem to jak w jednym miejscu pracy nie bylo to mnie wysylali w inne. takze praca byla stale. bylem z otto w holandii i nie ma tu sie czego bac. normalnie placa i mozna zarobic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to jest właśnie to o czym mówię. porządna, sprawdzona agencja, nie jakieś tam bujdy na resorach. a nie ma sensu samemu się w to bawić, skoro może agencja za nas załatwić taki wyjazd ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@mirta zgadzam sie, cale szczescie ze oni zalatwiaja wiekszosc formalnosci, my i tak zawsze mamy duzo do zrobienia i malo czasu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@murek nie tylko kase - wybor pracy tez :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przed wyjazdem do Holandii warto sprawdzić stronę http://bpwh.pl na której znajduje się ranking agencji pracy w Holandii. Z tą stroną łatwiej znaleźć sprawdzonego pośrednika w Holandii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

otto sprawdzone jest... bylem, pracowalem to wiem. naprawde duzo pracy za dobry hajs. ani chwili nie zalowalem ze pojechalem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam mam ofertę z OTTO na pracę w Holandii czy to jest sprawdzona agencja jak płacą i czy to nie jest jakaś lipa i wyzysk ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprawdzona:D stawki mają na moje przyzwoite, wyzysk nie jest, no ja sie cieszylem ze bylo sporo godzin, bo po to wlasnie jechalem zeby pracowac. akurat ja w AH pracowałem, ale znajomi pracowali z otto w Gipmans i tez mowili ze ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

O otto zbyt wiele dobrego powiedzieć nie mogę. Sam nie korzystałem ale mam kilku znajomych którzy się przejechali. Jechałem za to do Holandii z http://zeitmann.pl/ i byłem bardzo zadowolony z warunków i zarobków. Praca za granicą od zaraz tak naprawdę. Nie żałuję, że zdecydowałem się wtedy na agencje pracy za granicą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

z otto korzystałem, jechałem do pracy i dobrze wszystko było uważam. nawet się zastanawiam nad kolejnym wyjazdem. bo można dobrze zarobić i mieć tam pewne prace. a to wazne jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

bardzo ogarnięta agencja, wszystko załatwiają. nie ma problemu z nimi. kasa ok, mieszkania też wyglądają teraz spoko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tą agencją nie pracowałam, ale za to pracuję z agencją Pflegehelden i jestem meeega zdowolona. Wszystko idealnie. Kasa na czas, dobry kontakt z koordynatorem, spore zarobki, do tego premie za polecenie kogoś do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moje motto rąbać otto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Holandii dobrze się pracowało, warunki jak dla pracy ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Holandii wyjeżdża coraz więcej osób, zwłaszcza kobiet, które chcą zapewnić swoim dzieciom lepsze życie. Na szczęście w Holandii mogą one znaleźć zatrudnienie na wielu polach, o czym napisano tutaj http://cafe-mama.pl/kobieta-mama-zona-w-holandii/ Dzięki prężnie rozwijającej się gospodarce nawet kobiety nieznające języka obcego, mogą liczyć na godziwe wynagrodzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
teraz to już mocno się poprawiło, same warunki są lepsze, lokacje bardziej ogarnięte. nie słyszałem, żeby nadal gdzies była kaszana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry