Widok

pracownicy w urzedzie niedouczeni o kodeksie

byłam w urzedzie prosic o sprostowanie, ponieważ w moje dane infomacyjne sposród zawartych 5 umów o pracę (w moim życiu) na czas okreslony, Pracownicy urzedu wpisują umowe na czas nieokreslony, tym samym fałszując ogolne statystyki dla powiatu. Ponadto z moich bezposrednich rozmowów z kierownikami działów wynika, że nie znają oni również kodeksu pracy, a mianowicie okresow wypowiedzen dla umów na czas okreslony, które trwają max 2 tygodnie. Ba, nie wiedzą też ze przy rozwiązywaniu takich umów, ani Pracodawca ani Pracownik nie musza wówczas podawac powodu w przypadku jednostronnego wypowiedaniia takich umow.
Mój wniosek jest taki, że pracownicy urzedu sa nie douczeni oraz nie znają realiów i przepisów aktualnego kodeksu pracy, co w przypadku pełnionych przez nich funkcji dla społeczeństwa jest obligatoryjne. I jak tu udać się do kogoś o pomoc. Może Dyrektor przeprowadzi jakiś test dla pracownikow nt. znajomosci kodeksu pracy dla pracownikow urzedu pracy (dot. kadry kierowniczej) i też wiezmie w nim udział? to by się wtedy działo :))) pozdrawiam
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 3
 
pomoc merytoryczna: 4
 
skuteczność: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

bezbadziejna dyrekcja

RÓWNIEŻ ZAUWAŻYŁEM , ŻE W URZĘDZIE W GDAŃSKU KIEROWNICTWO I DYREKCJA JEST BEZNADZIEJNA, NIEDOKSZTAŁCONA . WIELU PRACOWNIKÓW MA WIĘKSZĄ WIEDZĘ NIŻ te TRAGICZNE KIEROWNICZKI I RUDA, OKROPNA DYREKTORKA
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Paulino, a może by tak sama się Pani dokształciła zanim zacznie innych wysyłać na szkolenie. Zgodnie z przepisami okres wypowiedzenia dla umów zawieranych na czas określony, wbrew temu co Pani wypisuje, trwa od 2 tygodni do nawet 3 miesięcy...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tam pracuja gowniarze 27 letni to co sie dziwic ...Absolwenci szkoly morskiej...Niedouczeni...Do szkoły nic nie mam ale do tych pracownikow tak!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest istna żenada, jak wypowiada się Pani Paulina, popieram przedmówcę.antypaulina
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry