jestem u was od malolata czyli ok 10 lat. jestescie w calej mojej rodzinie od kad pamietam.za malolata mama mnie zabierala na posilki a teraz mam meza i dalej przychode. pracowalam w nie jednej restauracji , jestem po szkole gastronomicznej i troche mam doswiadczenia. moge wypowiedziec sie na temat restauracji, a wiec : po remoncie jak dodaliscie pietro jest super😂 to byl was strzal w dziesistke lecz to nie wszystko. dania sa podane estetynie wydajace sie smakowocie lecz przy zamowieniu z dostawa do domu nie otrzymuje sie to co mam,albo nie ten sos albo nie ta pizza.nie jestem osoba ktora bedzie robiela pod gore innym.nie chce robic na zlosc pracownika ale od lat sa bledy w dostawie.zaniepokoil mnie kawalek plastiku w pieczarkach. gdyby dziecko to zjadlo i cos by sie mu stalo to co wtedy? w pizzie i to calkiem niedawni tak samo znalazlam plastik. wbil mi sie w dziąso na szczescie i zdolalam go usunac. lecz mam w was nadzieje i zmiencie cos by bylo dobrze . zamawiajac do danaia obiadowego ziemniaki z wody dostaje frytki... a gdy po zamowieniu ktoryms dostalam z wody byly zimne😑 w retauracji wszedzie lataja muchy co jest niesmaczne w sporzywaniu posilku.