Widok

prawo

czy mógłby ktoś podać mi informacje na temat tej uczelni, szczególnie chodzi mi o prawo...
jak wyglądają zajęcia, czy poziom jest faktycznie taki wysoki jak to przedstawiają na uczelni, oczywiście chetnie też dowiem się czegoś na temat atmosfery panującej na tej uczelni i wszelkich innych wiadomości...
z góry dziękuję
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, też jestem zainteresowany poziomem nauczania na kierunku prawo w tej uczelni. szczególnie interesuje mnie poziom nauczania na studiach zaocznych tego kierunku. czy warto studiować tam prawo zaocznie?Są tu może jakieś osoby studiujące ten kierunek zaocznie i bardzo prosiłbym o opinie. Wiadomo, można też iść na studia zaoczne np. na UMK w Toruniu,ale jeżeli ta szkoła jest naprawdę dobra i kształci na odpowiednim poziomie to wolałbym uczelnie mieć pod nosem niż dojeżdżać na zajęcia np. do Torunia.

Pozdrawiam i czekam na jakieś opinie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W naszej szkole zaprzestano prowadzić zajęcia z Prawa zaocznie, wszystkie inne kierunki sa prowadzone w trybie zaocznym,ale prawo juz nie...Poziom jest faktycznie bardzo wysoki, kadra rewelacyjna, takze moge smialo polecic,gdyz sama studiuje prawo na tejze uczelni:) Jest czas na zabawe, ale nie moge ukrywac, jest spooooooooro nauki, ale chyba kazdy kandydat na prawo sie z tym liczy prawda?:) wiec jezeli pracujesz systematycznie to zawsze znajdziesz czas na zabawe:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry