Widok

prezent dla poczatkujacego biegacza

hej, kolezanka ma urodziny, a nie wiem co jej kupic, mysle zeby cos zwiazanego z bieeganiem albo street work out`em bo biega od 2-3 miesiecy, a drazkami bawi sie od 2, i sie wkreciła porzadnie , tylko nie wiem co by ja ucieszylo. pomóżcie ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do biegania mozna kupic bluze, dresik, koszulke.Za koszulke 100 pln jak dobra kolezanka to mozna tyle dac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko zależy od tego co już ma.
Być może Pulsometr będzie trafionym prezentem lub "oddychająca" koszulka. Ostatnio sporo podobnego asortymentu w dobrych cenach było w Biedronce.
Może też warto iść do decathlonu i popatrzeć co mają na pułkach.
Pulsometr jest extra, jak ktoś chce biegać dla wyniku, ale początkujący go nie koniecznie potrzebuje. Początkujący się szybko męczy. Mój pomysł to pas z butelkami dla biegaczy. http://sporto.com.pl/pl/p/IFITNESS-ULTIMATE-II-Race-N04-Pas-biodrowy/3649
Ja z takim biegam zamiast butelki w ręku. A co do butów, odradzam za 100 zł. Albo buty padną szybko albo nogi. Chyba, że na super wyprzedaży. Kupiłem kiedyś Asicsy i New Balance po 129, całkiem niezłe modele. Ale taką cenę za takie buty spotkałem raz na moje 18 lat biegania.
myślę, że nowe buty będą ok :)
zarąb pomysl, buty do biegania zaczynaja sie 400pln,,,,

Mnie by ucieszyly skarpetki do biegania bez-szwowe 3 pary kolo 100pln.
Eeee w jakiej rzeczywistości Ty żyjesz ?
Gdybym dostał 3 pary skarpetek za 100 zł z pewnością bym się nie ucieszył. Tu nie płaci się za materiał i robociznę tylko najzwyczajniej się przepłaca za coś czego nawet nie widać i nie można zaszpanować.
Idź do decathlonu który nie jest wcale tanim marketem i zobacz od ilu zaczynają się ceny butów do biegania. Najtańsze będą poniżej 100 pln
www. antybutelka.pl
polecam, powodzenia...
Biegam tygodniowo ze 100osobami.Jeszcze nikogo nie spotkalem w butach za 100 pln, bardziej za 600 pln.

Co za burak z ciebie jest, liczysz na prezenty do lansowania.
wydaje mi się ze zegarek z paskiem na klatkę do mierzenia tętna w decathlonie kupiłem taki za 79 złotych, a jak nie to to bym obstawił jakaś koszulkę oddychającą. Fajnym rozwiązaniem jest uchwyt na ramie na telefon.

tu macie rewelacyjne urzadzenie - sportowa wodoszczelna kamerka sportowa z podwójnym wyświetlaczem- Xblitz Move 4 k , super nagrywa, na prawdę sprzęt warty swej ceny

Dla biegaczki? Jakieś gadżety, pójdź do decathlonu, tam Ci doradzą :)
Może okulary? Ja mężowi, który złapał bakcyla i biega regularnie, podarowałam takie: https://www.nartybiegowe24.pl/pl/p/Okulary-sportowe-refleksyjne-3-wymiene-soczewki%2C-etui-Goggle-Falcon-E865-2/1522. Dwie stówki to chyba rozsądna cena za tak dobry sprzęcik.

Okulary, gdzie najlepiej kupować?

Inne tematy z forum Sport

Basen (8 odpowiedzi)

Poleci ktos jakis basen, gdzie nie ma za duzo ludzi?

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (16 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Snowdoard (4 odpowiedzi)

Cześć, szukam ubrań na snowboard. muszę kupić kustkę, spodnie, ale też jakąś bluzę, bieliznę...

do góry