Widok

prezent na chrzciny- co kupic?

Cześć dziewczyny, przepraszam że tak ze chrzcinami wyjeżdżam, ale tak się przyzwyczaiłam do tego forum że nie chce mi się pisać na innym :) mój przyszły mąż w sierpniu ma podawać dziecko do chrztu swojego przyjaciela, a chcielibyśmy dać raczej jakiś prezent-pamiątkę bardziej a nie kase (na kase przyjdzie jeszcze czas). Czy możecie coś doradzić? bardzo proszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to chłopiec czy dziewczynka?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
srebrną łyżeczkę z grawerem?

image



http://kozlowskagnieszka.wordpress.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łańcuszek z medalikiem, albo krzyżykiem,
oklepany jak łyżeczka, ale będzie pamiątką

Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczynce można dać bransoletkę z grawerem.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś widziałam srebrną grzechotkę do której się wkładało pierwszy ząbek dziecka bardzo mi się spodobała ale że nie byłam chrzestną to stwierdziłam że za droga i nie kupiłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla chłopca. Fajny pomysł z tą grzechotką, ale ile ona kosztuje? pewnie droga?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj tomek tez bedzie chrzestnym dziecka mojej siostry ciotecznej, dla chlopca kupujemy taki zestaw :)

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0233901/c_1/1%7Ccategory_root%7CBaby+and+nursery%7C9556510/c_2/2%7Ccat_9556510%7CNew+baby+gifts%7C9556545.htm

i jeszcze jakas mala zabawke moze.

jak ja bylam chrzestna 5 lat temu to nawet nie pamietam co dalam.. :P


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pamiętam ile kosztowała ale sprawdze i wieczorem napisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajny ten album, ale do niego pewnie jakąś kase dajecie? czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beti do kogo to bylo :)? bo jesli do mnie to ten zestaw to

ramka na kazdy miesiac zycia,taki jakbys certyfikat gratulacyjny i cos tam i 2 pojemniczki na zabki :)


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beti, ja w zeszłym roku kupiłam mojemu chrześniakowi srebrny smoczek, był naprawdę sliczny, wszystkim się bardzo podobał, ten był akurat nieotwierany ale wiem że są też takie do których można schować ząbek. Razem z grawerem zapłaciłam niecałe 200zł, nie pamiętam już dokładnie co grawerowałam ale napewno datę i godzinę urodzenia (na godzine była specjalna tarcza na której trzeba było wygrawerować wskazówki).
Najpierw się zastanawiałam nad łyżeczką albo grzechotką ale jak zobaczyłam smoczek to się nie wahałam ani chwili:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestm za srebrną łyżeczką, grzechotką lub smoczkiem - z grawerem - cena ok 100-150zł ( na allegro)
Z rzeczy bardziej przydatnych - mata edukacyjna, np. Tiny Love, Krzesełko do karmienia

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przegladając ostatnio natrafiłam na fajniusi kocyk z imieniem, datą i godziną urodzenia dzieciątka

fajna pamiatka

p.s moja siostra na swoje chrzciny dostała kocyk taki zwykły i powiem że ma go do dziś i go poprostu uwielbia :)


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozesz mi powiedziec gdzie ten kocyk znalazlas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje do prezentu dodać szatkę z wyhaftowanymi imionami i datą chrztu. Naprawdę piękna pamiątka, choć nie wiem czy to aby matka chrzestna nie powinna dać. Ojciec chrzestny na pewno daje świece.

image
image
image
Sprzedam suknię CAROLINE z Marietty rozmiar 42 wraz z bolerkiem i welonem !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdziłam ceny grzechotek w manhatanie kosztują 284 zł mniejsza ok 10 cm i 384zł większa ok 13cm ale z większą rączką :/ strasznie drogo wiec raczaj spróbuj na allegro
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj Tom byl chrzestnym dla dwoch chlopcow i kupilismy srebne smoczki, gdzie jest miejce na pierwszy zabek. kupowalismy w u jubilera pod filarami w gdansku. dosc oryginalne, bo nikt o tym nie slyszal wtedy.
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś praktycznego....
ja kupilam stoliko-krzeselko , z ktorego moja chrześnica 3 lata korzystała...
a swoje kolczyki jakie dostalam od chrzesnej mialam na uszach może raz..., a srebrna łyzeczka od chrzesnego nie wiem gdzie jest....
może jakies konto tzn lokate załóz....
pozdrawiam
a.

anulka08
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tydzień temu mojemu chrześniakowi na chrzest kupiłam ciuszki, zabawkę Fisher Price i zestaw książeczek. Srebrny smoczek lub łyżeczka to bardzo dobry pomysł. Mój synek na chrzest dostał srebrną grzechotkę i uważam to za super pamiątkę. Na allegro jest duży wybór takich rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy też czy od chrzestnych rodziców czy "zwykłego gościa"
my jutro idziemy na chrzciny i kupiliśmy ładne duże wydanie "Stu bajek" Brzechwy, pluszową ciuchcię i do tego jeszcze taki śliczny magnesik z napisem "królewicz" :)
magnesik był najtańszy a moja Mama najbardziej mi zazdrości tego pomysłu ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moją chrześnicę obdarowałam garniturkiem do chrztu i zabawką :)

[url=http://www.waszslub.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dzieci dostaly od chrzestnych zloty łancuszek plus jakies pieniazki

Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We wrzesniu tez mam zostac chrzestna i zastanawialam sie wlasnie nad grzechotka, lyzeczka lub smoczkiem, z jednej strony fajne bo to pamiatka na cale zycie, ale jakos nie do konca mi odpowiadalo. Lyzeczka malutka nie wiadomo czy jej uzywac czy nie, a pozostale rzeczy tez tak malutkie ze nie za bardzo mozna je gdzies na polce umiescic. Ostatecznie zdecydowalam sie na lichtarz z brazu na ktorym sa symbole 4 sakramentow: chrzest, I komunia, bierzmowanie i slub. Przyklady takich lichtarzykow na

http://www.religioese-geschenke.de/sakramentenleuchter/index.html

Przy kazdym z nich graweruje sie date. Na poczatek wygraweruje date chrztu i mam nadzieje ze rodzice beda grawerowac kolejne. Jeszcze do tego dokupie jakies ciuszki i zabawki. Moja mama twierdzi ze trzeba dac duzo prezentow dziecku na chrzest, wtedy mu w zyciu niczego nie zabraknie ;) Moze to i przesad, ale ten jeden raz sie dostosuje, bo kupowanie prezentow dla takiego szkraba to sama przyjemnosc :)))

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dużo też zależy od sytuacji materialnej rodziców dziecka. Jesli żyją skromnie, to pewnie dobrze im kupić krzesełko do karmienia, jakieś maty czy porządne zabawki edukacyjne np. fisherprice. Chyba bardziej się z tego ucieszą niż ze srebrnej grzechotki, którą będą trzymać w szafie...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam na stronkę i kontakt http://www.puh-piorun.cba.pl/galeria.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chrzciłam córkę tydzień temu i powiem z własnego doświadczenia. Dużo fajniejsze są przemyślane prezenty, zabawka dostosowana do wieku dziecka, pamiątka chrztu, medalik niż pieniądze. Dziecku ich nie dasz. Dostaliśmy t z kopertę od jednej babci i powiem szczerze, że czuje się z tym niezręcznie... Dużo milszym prezentem była książeczka sensoryczna i medalik, który kiedyś będzie nosić.
Od siebie polecam Merito:
https://www.meritohurt.pl/szatki-do-chrztu-swietego.html

W sklepie można zakupić szatki do chrztu ale również i wiele pamiątek z okazji tego dnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Gadżety reklamowe dla klientów (74 odpowiedzi)

Chcemy w firmie kupić coś z okazji świąt dla klientów.Doradzicie co to może być?

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

do góry