Obsługa: w zasadzie żadna. Pani zapytała mnie tylko czy może mi pomóc. Dopiero weszłam i spojrzałam na srebrne kolczyki, więc powiedziałam, że muszę się rozejrzeć. Szukałam złotego wisiorka dla mamy na prezent. Przechadzałam się po sklepie, oglądałam, wypatrywałam. Mają dużo biżuterii ale nic oryginalnego. Wszystko chyba robione taśmowo. Szczególną uwagę zwróciłam przy okazji na kolczyki dziecięce, bo mam małą córeczkę. Wyglądały jak z jakiegoś targu. Jakoś tak sztucznie, plastikowo, w ogóle nie wykończone, nie dopracowane, krzywe, jeden różnił się od drugiego (jak im się ta emalia czy farba chlapnęła, tak chyba zostawiali). Zawieszki nie wybrałam, żadna z osób tam pracujących drugi raz nie podchodziła do mnie. Gadali sobie w najlepsze. Poszłam do konkurencji i trafiłam na bardzo sympatyczną i profesjonalną obsługę. Kupiłam i zawieszkę i kolczyki i jeszcze specjalną ściereczkę do cztszczenia biżuterii. Założyłam jeszcze kartę rabatową i wybieram się tam po kolczyki dla mojej Niuni już z rabatem. Wybór mają mniejszy ale jakościowo bez porównania!