Odpowiadasz na:

problem z kołem

siema mam problem z tylnim kołem od pewnego czasu (od kiedy poszalałem w spd) jakos dziwnie zaczeło chalasowac szprychy nie sa strasznie luzne!!!! ( kolo jest proste) . nie jest to sprzed... rozwiń

siema mam problem z tylnim kołem od pewnego czasu (od kiedy poszalałem w spd) jakos dziwnie zaczeło chalasowac szprychy nie sa strasznie luzne!!!! ( kolo jest proste) . nie jest to sprzed najwyższej klasy bo pisaty sa acera ale zawsze bylo wszystko spoko nie wiem czy moze wystarczy oddac je do serwisu żeby ponaciagali szprychy ?? pozdrawaim wszystkich i bardzo prosze o jakąkolwiek podpowiedz co mam dalej znim zrobic pozdro

zobacz wątek
20 lat temu
~LEWY

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry