Widok

problem z rolką

Jakis czas temu zakupiłem sobie rolki rollerblade 90mm kolka ( kupiłem w b.dobrym stanie byłt raz, dwa razy uzywane) mianowicie jak jezdze to słychac jak jedna rolka ''świerszczy'' ciezko mi opisac tendzwiek, byłem w sklepie rollkarskim pokazywalem kolesiowi ale co mi powiedzial ze to mozebyc wada kółka (zle zrobione) dokrecałem patrzałem i n iewiem co to moze tak terkotac a zwłaszcza jak dam wiekszy troche opor na ta rolke moze ktos z was wie o co chodzi co to moze byc ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polej jakimś natłuszczaczem swoje rolki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wykręć wszystkie kółka i pokręć każdym z nich osobno trzymając dwoma palcami w środku. Dowiesz się czy to jedno kółko czy kilka i czy samo czy w płozie. Może to cię do czegoś doprowadzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UWAGA rozwiązuje problem

"koleś" miał rację, wadliwe jest koło.
Odkleja się poliuretan od felgi koła. Akcja bardzo częsta w rolkach Rollerblade (sam tak miałem).

Jeśli Twoje koła są (a w Crossfire są) przeźroczyste, to w pewnym miejscu powinieneś zobaczyć bąbel powietrza, ewentualnie zaraz przy feldze koło będzie miało inny kolor.

Metodą sprawdzenia tego jest również odkręcenie wszystkich kółek, a następnie wkręcanie każdego z osobna na pierwsze miejsce w płozie i przy pomocy rąk - jeżdżenie po płaskiej powierzchni.

Dźwięk na 100% powróci :)

Sposobem na ten problem jest -
1) słuchawki na uszy
2) nowe koło
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
odkrecałem wszystkie kółka i obracałem jedynie co słyszałem to tylko łozyska, popsikalem specjalnym preparatem myslałem ze moze cos to da ale dalej to samo patrzałem rowniez pod kątem styku felgi z poli i niedopatrzyłem sie niczego, powiem ze juz sie przyzwyczaiłem do tego dzwieku wazne ze sie dobrze jezdzi i sie ma przyjemnosć z czasem jak kółka sie wytra to wymienie na nowe
pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry