pomimo że projekty ładne nie polecam współpracy... Zapłaciłam 5tys za projekt ogrodu który zawierał niedokładne zwymiarowany teren, cały czas trzeba było "kombinować", nie dostaliśmy całego zestawienia materiałów - brakowało ilościowego zestawienia oświetlenia, a na proby kontatu nie odbierano moich telefonow lub dostałam odpowiedz żeby sobie sama policzyla. Super, gdyby rysunki oświetlenia były jednoznacze, dokładne i czytelne... gdybym wiedziała jak to policzyć nie dzwoniłabym. Po kolejnych telefonach których nikt nie odebiral i sms dostałam odpowiedz ze na ponad 2tygodnie mi policzy! Szkoda ze te oświetlenie było potrzbne na juz. Nie tego oczekiwałam za chyba jedenego z najdroższych projektantów! Przy projekcie domu miałam wszystko zwymiarowane co do milimetra, a zestawienie materiałów po ramki do zdjęc. A tu zabrakło tak ważnych rzeczy i checi pomoc pani Dagmary gdy jest taka potrzeba! Jest mi po prostu przykro, bo na rozmowach Pani mowila jak wazny jest "każdy centymetr" w tak malym (1020m) ogrodzie, a niedokladnosc w wymiarach wynosila nawet kilknascie centymetrow... Ale to bym jeszcze "przezyla" gdyby nie te lekcewazenie klienta.