Widok

projket domu

ile można wydać maksymalnie na projekt domu. Bardzo mi się podoba takie projekt domu - archeton .pl/projekt-domu-lara_1473_opisogolny Projekt tego domu kosztuje 2200 zł. Zastanawiam się czy to dużo czy mało za projekt domu 140 metrów kwadratowych? Może zamiast kupować gotowy projekt domu warto zatrudnić architekta i wtedy cena będzie niższa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź do studenta, strzeli Ci projekt za 100 zł :) Dobry architekt weźmie więcej niż 2,2 za ten projekt który jest typowy, badziewiak weźmie mniej. Szanujmy się na wzajem a nie polandia cebulandia i najlepiej za darmo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Cena nie będzie niższa a wręcz kilkakrotnie razy wyższa, ale będziesz miała projekt idealnie dopasowany do własnych oczekiwań.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może się podobać, ale małe to i raczej niezbyt tanie w budowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt za darmo nigdy Ci nie zrobi, z projektem typowym masz tak, że i tak musisz do projektanta pójść w celu adaptacji do Twojej działki.
Budując dom i tak sporo wydasz, to 2 tysie w budżetu na pewno aż tak bardzo Ci nie obciążą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się z Dramusem, ja jakbym miała możliwość budowy swojego domu, na projekcie 2-3 tys. za projekt to przystępna cena.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A u nas projekt za 1PLN jeśli budowa rusza z naszą firmą :-)
http://www.zielonedomy.com.pl/promocje-3
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji
517420470
trojmiasto@zielonedomy.com.pl
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja uważam, że na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Najczęściej to co tanie jest słabej jakości, a przecież w tym domu spędzisz całe życie... My zdecydowaliśmy się na dom pasywny i projekt robi nam ta firma: http://domplus.org.pl/start/ . Ciekawa jestem jak taki energooszczędny dom nam się sprawdzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cena za projekt dość typowa, sam projekt taki se i może być dość drogi w budowie.

Napisz jakie masz założenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z ceną trudno trafić bo to naprawdę zależy. Najlepiej żeby projekt robiła ta sama firma która potem będzie budowała i wykańczała. Jak tym wszystkim zajmą się różne to może się zrobić niepotrzebne zamieszanie. Przykładowo ja wynająłem Ribet i jestem zadowolony z tego co wykonali. Projekt był szczegółowo przekonsultowany i poszedł w nowoczesnym kierunku. Wyznaczyli kierownika projektu z którym w każdej chwili mogłem się skontaktować i ustalać różne decyzje. Cenowo wyszło ogólnie korzystnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tym się zgadzam w 100%. Jeśli jedna firma zajmuje sie kompleksowo inwestycją jest dużo łatwiej, a może też wyjść taniej niż jak się do każdej rzeczy zatrudnia kogoś innego. U nas właśnie w ten sposób poradziliśmy sobie z budową. Projekt, wyszukanie ekipy do budowy, nadzór nad budową, a potem skompletowanie dokumentów do obioru, zleciliśmy firmie Inżynieris - http://inzynieris.kalisz.pl/contact . Biura firma ma w Kaliszu, ale przyjmuje zlecenia na terenie całej Polski. Mają duże doświadczenie i wspierają inwestora na każdym etapie budowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jakie okna polecacie? (64 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

Jak się mieszka na dzielnicy VII Dwór? (5 odpowiedzi)

Proszę o szczere wypowiedzi,jak się mieszka na tej dzielnicy?czy jest całe zaplecze handlowe ,czy...

Ubezpieczenie mieszkania od włamania i kradzieży (19 odpowiedzi)

Dzień dobry. Chciałbym się zapytać jakie macie ubezpieczenie mieszkania od włamania i...

do góry