Widok
Ja mam prośbę do Pani i Pani gości abyście zaparkowali swoje samochody na parkingu przed kościołem a nie komuś pod oknem bo to taki zaparkuje na środku ulicy zastawiajac wjazd komuś a po mszy to wyścig kto pierwszy do samochodu , mieszkańcy uliczek wokół kościoła to niedziel mamy dość bo parkowanie niektórych to koszmar ,