Widok

prosba o opinie

mam gorącą prośbę, niech ktos obiektywnie wypowie sie na temat szosówek bh, najlepiej moze ktos kto posiada moze szosówke bh, chce wlasnie kupic szosowke i bh oferuja w miare tanie, waham sie jeszcze nad giantem ocr3 i authorem
prosze o pomoc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa a sposrod tych trzech marek bezapelacyjnie kupilbym BH, chociazby dlatego ze Ryba i Vino maja takie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawie robi wielka roznice :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):

> wg mnie bardzo fajny markowy sprzet, a nie jakis tam radon czy
> ch.. wie co :) mowie powaznie. pozostaje tylko kwestia jaki
> bedzie osprzet, ale to w kazdym rowerze mozna zmienic.

bardzo fachowa i obiektywna opinia, prawie jak giertych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie bardzo fajny markowy sprzet, a nie jakis tam radon czy ch.. wie co :) mowie powaznie. pozostaje tylko kwestia jaki bedzie osprzet, ale to w kazdym rowerze mozna zmienic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry