Widok

prośba

Wczoraj w godzinach popołudniowych na Irysowej zaginął szary kotek, jest bardzo przyjazny, ale wystraszony. Na jego teren wtargnął inny kot - rudzielec ( terrorysta osiedla) i zaatakował. Prośba serdeczna, o zwrócenie uwagi, może sie gdzieś błąka..... gdyby ktokolwiek miał informację, Kotek jest czysty i zadbany, ma chipa, w domu smutek i płacz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto późnym wieczorem i nad ranem /kiedy jest cicho/ wyjść i nawoływać kotka. może się schował gdzies w krzakach czy innym osłoniętym miejscu. Trzymam kciuki za szybkie odnalezienie przyjaciela
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi mój też uciekł jakiś czas temu ale sam wrócił po dobie. Może Twój też się gdzieś szlaja i trafi do domu? Nawoływanie nie zaszkodzi na pewno. Trzymam kciuki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też trzymam kciuki za odnalezienie natomiast nie wiem gdzie on jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Terorysta osiedla to cały czarny kocór prawdopodobnie z wielorodzinnego domu z rogu ul. Jaśminowy stok. Apel do właścicieli żeby go wykastrowali, bo znaczy elewacje budynków w okolicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry