Widok

prosi o pomoc

Witam. W tym roku zdaje maturę i proszę was o rade- pomoc. Chciałabym dostać się na dzienne ( stacjonarne) studia na AM towaroznawstwo ( specjalizacja Zarządzanie jakością ) i mam pytanie, czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak to wyglada? Studiowanie na dziennych , bo z wypowiedzi poprzedników wnioskuje ze studiują na zaocznych. Interesuje mnie tez, ze dostane się zdaną maturą ale tylko tą obowiązkową ( polski, matematyka, angielski- podstawowe wszystko) ? Bardzo proszę o pomoc i odpowiedz na moje pytanie. Matura tuż tuż ;) z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AM bardzo fajna i przyjazna dla studentów uczelnia, takie odnoszę ja wrażenie. Niestety nie pomogę Ci bo studiuję na wydziale mechanicznym, a z towaroznawstwa nikogo nie znam, ale zawsze możesz przyjść na dni otwarte, tam na pewno Ci pomogą ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo dziękuje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakby ktoś coś wiedzial proszę o info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba jakoś na dniach są dni otwarte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Akademii Morskiej w Gdyni na Dzień Otwarty, który odbędzie się dnia 11 kwietnia br. w godz. 10.00 14.00, w budynku głównym Uczelni (ul. Morska 81 - 87) oraz w budynku Wydziału Nawigacyjnego (al. Jana Pawła II 3).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Mam pytanie, czy z podstawową zdaną biologią dostne się na towaroznawstwo na AM ? :) Niestety nie mogłabym być na dniach otwartych. Pozdrawiam i z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez biologi się nawet dostają się .Wystarcz, że będziesz miała podstawy dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry