Widok

proszę o opinię sklep Drewniak Złota Karczma

Praca Temat dostępny też na forum:
czy ktoś mi może coś napisać o sklepie spoż. na Złotej Karczmie 11 Jan Tuchewicz
dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masakra !! nie kupuje tam... !! ciastka stare zawilgocone.. i ogólnie sklep kojarzy mi się z meliną !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podobno Drewniaka mają zamknąć ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia, mieli go niby zamykać w październiku ale jak widać dalej się trzyma...
Ceny są kosmiczne i przeważnie w sklepie brakuje towaru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ponoć zamykają go ze względu na budowę Lidla. Jakoś i tak się długo utrzymują. Ceny kosmos, słaby asortyment, a oni dalej uparcie prosperują. Dziwnie będzie na ZK bez drewniaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ponoć zamykają go ze względu na budowę Lidla. Jakoś i tak się długo utrzymują. Ceny kosmos, słaby asortyment, a oni dalej uparcie prosperują. Dziwnie będzie na ZK bez drewniaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie tam lidla chcą wstawić ????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie znasz się. Ciastka tam mają rewelacyjne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
W sobotę (19 stycznia 2013 r.) drewniak zamknięty, właściciel zaczął wywożenie pozostałego towaru.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak to prawda tambędzie lidl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepsze były panie ekspedientki:))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy wiadomosc odnosnie Lidla jest pewna??????? Brakuje mi sklepu nie ma gdzie nawet bułek rano kupic:((((((((((((
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A więc tak.
"drewniak" jest zamkniety bo mieli inspekcje sanepidu. Sanepid zamknął sklep odrazu.
Jezeli chodzi o lidla to bedzie na 100%. tam gdzie stoi drewniak bedzie droga-wjazd do lidla a wyjazd bedzie bezposrednio do slowaka pod samym lasem.\
Ktos im napuscil kontrole zeby szybciej sklep zamkneli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz otworzyli swój sklepik na Morenie na Powstania Styczniowego brak w nim towaru ,ceny kosmiczne a szefowa jednym słowem ująć "BRUDASKA" W DODATKU PROPONUJĘ pracę tylko na CZARNO.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
sanepid kontroluje sklepy spożywcze mniej więcej raz w roku. To czemu wcześniej nie zamknęli skoro tak było źle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Budowa LIDLa rozpoczęta. Drewniak rozebrany z dużym pietyzmem. Pewnie został dobrze sprzedany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ciekawe kiedy planowane zakończenie budowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda że nie ma drewniaka trzeba teraz zasuwać do markowskiego, albo do bomi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry