Widok

prosze o pomoc w znalezieniu corki! PILNE!!

Witam, potrzebuję informacji w których szpitalach w Gdańsku sa oddziały patologii ciąży lub polożnicze. od dwoch dni nie mam kontaktu z córką - wyłaczony telefon- która pochodzi z Warszawy a obecnie mieszka i pracuje w Gdańsku. Z uwagi na to iż jest w ósmym miesiącu ciązy bardzo sie niepokoję. Znalezione w internecie telefony do szpitali, ktore zresztą nie są opisane i nie wiem w ktorych może byc oddział patologii ciąży, czy połoznictwo ew. ginekologia. czy ktoś może mi pilnie pomóc? z góry dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zamieściłam Pani ogłoszenie w dziale rodzina i dziecko...tam kobiety będą lepie wiedzieć tytuł wątku proszę przeczytajcie apel matki i życzę powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękujemy, znalazłysmy ogloszenie, które Pani przekleila Nie znam tego serwisu i nawet nie pomyslalam do końca gdzie umieścic prośbe naszej mamy. Mamy info z wszystkich szpitali oprócz z wojewódzkiego. powiem szczerze- liczyłam że sie w którym znajdzie... Cala rodzina uziemiona w Warszawie- ja z chorymi dziećmi, wlasnie tulę 1,5 roczną corkę z goraczką, mąż utknął w Berlinie a mama ma zapalenie krtani. Nawet nie mamy teraz możliwości pojechać do Gdańska... brakuje juz nam pomysłów co robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdańsku są szpitale ( patologia ciąży):
1/Szpital Specjalistyczny św. Wojciecha Adalberta
80-462 Gdańsk, al. Jana Pawła II 50
Tel.: 58 768 40 00
2/Akademickie Centrum Kliniczne. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 Akademii Medycznej
80-402 Gdańsk, Kliniczna 1a
Tel.: 58 349 22 22
3/Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika. 80-803 Gdańsk woj. pomorskie, ul. Nowe Ogrody 1-6 , tel: 058-3023031

prywatny:
"Swissmed Centrum Zdrowia" S.A.
www.swissmed.com.pl
Wileńska 44
80-215 Gdańsk
58 524 15 00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Mężczyzna zwykły niezwykły (9 odpowiedzi)

Poznam faceta z jajami bez żony ,180 cm wzrostu może na początek na spacer a co się zdarzy dalej...

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

Zaprzyjaźnię się z Facetem (37 odpowiedzi)

Masz 185-187 cm wzrostu. 35-50 lat. Wyższe wykształcenie. Zdrowy na ciele i umyśle (przede...

do góry