Widok

przedszkole Małkowo

Czy ktoś z Państwa mógłby się wypowiedzieć na temat przedszkola leśnego Ecoludek w Małkowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkola dziwne ma zasady. Dzieci robia co chca same wychodza na podwórko. Bramka otwarta, dzieciaki bawia sie w blocie i nikt na to nie reaguję.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
o to super, tak powinno wyglądać dzieciństwo w przedszkolu :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

to nie są dziwne zasady. Ale wiem skąd taka opinia, większość rodziców wolałaby aby ich dzieci były wytresowanymi małpkami bez swojego rozumku i z taką swobodą, na jaką pozwala krótka smycz
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

to tym bardziej skłaniam się ,żeby posłać tam moje dziecko :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

wiem, odpowiadałem nie Tobie tylko temu gościowi wyżej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moje dziecko jest w tym przedszkolu i naprawdę rozśmieszyło mnie to że nikt nie reaguje na to że dzieci bawią sięw błocie. oczekujesz ze Panie Przedszkolanki wezwą policję ?:D . to najlepsze przedszkole ever i mam nadzieję że wkrótce dla takich rodziców wypisujących głupoty na forum wkrótce zabraknie tam miejsc. Polecam poczytać o idei skandynawskich przedszkoli których ideą jest spędzanie czasu na świeżym powietrzu i tym jak cudownie wpływa to na rozwój dziecka. Ja widzę po swoim synu i polecałabym każdemu dziecku (no może nie każdemu z rodziców bo nie każdego rodzica chciałabym w nim spotkać) Każde dziecko jest traktowane indywidualnie (nie jest numerkiem setnym w jakimś molochu np Boc...owo), dzieci bawią się kreatywnie- np tym co znajdą w lesie, Pani Kasia właścicielka to osoba z prawdziwą pasją. Korzystamy i nie zamienimy na nic innego- mimo że nie jest po drodze do pracy, nawet gdyby miało podrożeć.
Polecam Magda Rzepa. (celowo podpisuje imieniem i nazwiskiem i polecam hejtującym)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

bardzo dziękuję za opinię :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bezstresowe wychowanie :) ciekawe jak pójdzie do szkoły po takim przedszkolu w którym nie na żadnych zasad?? Pewnie pójdzie do prywatnej szkoły.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

No teraz to mnie zaniepokoiles. Zaczynam szukac zwiazku wychodzenia do lasu, spedzania czasu na swiezym powietrzu i kreatywnej zabawy z bezstresowym wychowaniem. Dzieki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie o tym mowa. W tym przedszkolu dzieci robia co chca...brak jakiejkolwiek dyscyplinu. Dziecko wychodzi kiedy chce idzie gdzie chce nikt nie pilnuje bo wierzą ze dziecko nigdzie nie pójdzie. Nikt nie mówi o zabawie w lesie. Ale jednak przedszkole ma przygotować dziecko do szkóły...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

To jest bezczelna nieprawda. W tym przedszkolu panuja jasne zasady ktore dostaje tez kazdy rodzic na poczatku w wydrukowanej formie lacznie z opisem np w jakich sytuacjach uzywany jest komunikag Stop itd. Nie byles nie znasz to pisz klamstw.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proponuje podjechać i sie przekonać. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Skąd te bzdury człowieku bierzesz ? Moje dziecko tam chodzi i dyscyplina jest , gwarantuje Ci to .Zabawy na świeżym powietrzu , las , błoto, mój syn to uwielbia .pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bramka nigdy nie jest otwarta. Ma specjalne zabezpieczenie którego dzieci nie są w stanie otworzyć. Dzieci mają tam jasno określone zasady. Córka recytuje je na pamięć. I bardzo dobrze ze bawią się w błocie. Taka jest idea tego przedszkola.Polecam z czystym sumieniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile wynosi czesne i wyżywienie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzień dobry,rodzice mam prośbe o szczerą odpowiedz. czy jedzenie w żłobku jest nadal na tak skrajnie niskim poziomie jak kilka lat temu? musiałam przenieść moją córkę ze względu na niską jakość jedzenia, roczne dzieci w żłobku a były tam nawet 12 miesięczne dzieci dostawały głównie cukier z mąką - chodzi o murzynki, babeczki, pączki, amerykanki, na śniadanie pieczywo wasa co wiadomo że jest sama chemią z najtańszym dżemem ze sklepu ,pizze z kukurydzą z puszki , tosty z serem i tego typu. 12 miesięczne dzieci takie jedzenie dostawały. moja córka miała rozwolnienie zawsze jak chodziła tam moze nie po slodyczach ale chyba po obiadach a w weekendy nie miała. ja rozumiem wszytsko, ale w tych czasac, gdy tak mocno stawia się na zwracanie uwagi na żywienie dzieci (nawet lidl prowadzi kampanie na ten temat)- to jest 21 wiek. widzialam na innym wątku forum banino że byla dyskusja na ten temat ale pytanie czy cos sie zmienilo od tego czasu. tak naprawde za te same pieniadze mozna juz dac dziecku zdrowy i smaczny posilek a nie zapychac glownie maką z cukrem. na forum banino ktos napisal, ze "nie przejmowac sie, bo wszedzie jest podawane g**wno". ale tak nie jest, przeniosłam córkę gdzie jedzenie jest super, nie bede wymieniac nazwy zeby nikt nie pomyslal ze dla reklamy pisze (jest w chwaszczynie, sa w baninie takie żlobki i przedszkola). jest nawet w gdansku fundacja "samo sie nie zrobi" ktora edukuje przedszkola i zlobki jak powinno byc z wyzywieniem i ze za ta sama cene moze byc fajnie i smacznie i zdrowo. rozpisalam sie ale moje pytanie do rodzicow czy od kilku lat sie cos zmienilo, bo tak naprawde to bylo straszne w tym przedszkolu ALE opiekunki i forma spedzania czasu, zabawy i takie to wszytsko bylo świetne i super zorganizowane. az zal bylo dziecko wypisac, ale tu chodzilo o jego zdrowie. dlatego takie pytanie, mam drugie malutkie dziecko, siostra tez a sam zamysl przedszkola jest niesamowity i nie ma porownania do innych przedszkoli w okolicy, tylko i aż jedzenie do zmiany. prosze was bardzo o rade, czy nie daja juz slodyczy i czy obiady sa juz lepsze?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

do góry