Widok

przedszkole

Miszewo nowo otwarte przedszkole w Miszewie zaprasza chętnych na dni otwarte w środę od godz 14 do 16 zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy można przedłużyć dzień otwarty przynajmniej o 16:30 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można indywidualnie umówić się pod numerem tel.577-347-430
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Macie może swoją stronę internetową?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy przedszkole jest terapeutyczne ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ku.....zwa co za dzicz. Masz numer telefonu, masz godzine dni otwartych gdzie mozesz sie wszystkiego dowiedziec, podjechac tez możesz i sie dopytac. Ale nieeeeeeeee. Może to ty poszukaj terapeuty. To już woła o pomste do nieba takie lenistwo
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jeśli potrzebna będzie terapia dla dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dla rodziców ??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla twojej informacji dzwoniłam nikt nie odbiera a strona z szyldu nie istnieje .
Wiec skoro właściciel się tu ogłosił zadaje pytania tu bo wszystko inne nie działa
Może i mi jest potrzebna terapia wg twojej opinii ale tobie napewno jest potrzebne własne zycie ( ciekawsze ) zajęcia i nauka kultury . Nie musisz w każdym wątku udawać administratora mądrości i głupot . Sporzytkuj to na coś lepszego . Może sex ? I zycie stanie się lepsze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
O moje życie jakiekolwiek by nie było nue musisz sie martwić. Udawać też nikogo nie muszę. Ale tak czy siak tobie i tobie równym co z każdą pierdołą piszą bzdurne zapytania a co a za ile i niech ktoś za mnie się dowie, przedzwoni, pojedzie, zobaczy..... należy się skierowanie do terapeuty a do jakiego to sama wybierz , bo widać życie mało cie samodzielności nauczyło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A woda jest z glutenem czy bez w tym przedzsxkolu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo proszę o tel. ok. godz 14 stej gdyż pani dyrektor obecnie przebywa w urzędzie i jak tylko będzie mogła rozmawiać to oddzwoni przepraszam za niedogodności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dni otwarte w środę? Hmm to ile jest tych dni? Hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
serdecznie zapraszamy chętnych z dziećmi jutro w godz. 9-12 udzielamy informacji na temat naboru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety w tych godzinach jestem w pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszamy chętnych z dziećmi w poniedziałek na dni otwarte w godzinach od 14 -17 przedszkole w Miszewie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie, każde nowe przedszkole w Baninie cieszy, mam nadzieję, że konkurencja ureguluje rynek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

zapraszamy chętnych zapisy do przedszkola w Miszewie jutro od godz. 14 do 17 i w piątek w godz od 10 do 14 jeszcze wolne miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przedszkole integracyjne na zewnatrz robi wrazenie. to ile dzieci bedzie w grupie ,ile pan?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

grupy są 2 i zależy ile dzieci będzie na wszystkie zapytania chętnie odpowiemy na spotkaniu można przyjechać i zobaczyć jesteśmy we wtorki od godz. 14 do 17 oraz w piątki od godz. 10 do 13godz są to stałe dni lub można się umówić indywidualnie zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry