Widok

przedszkole warte polecenia

Moja córka chodzi do tego przedszkola- grupa II. Nauczycielki z powołania, zarówno p. Asia, jak i p. Monika to sympatyczne i troskliwe panie z mnóstwem pomysłów. Chodziliśmy wcześniej do Martoladnii i powiem szczerze, że zmiana na Bajkoland była słuszną decyzją. 1) W Bajkolandzie dużo się dzieje, nie jest to przechowalnia 2) Mają duży plac zabaw 3) Nauczycielki pilnują, żeby dzieci zjadły posiłki 4) Widać, że przedszkole inwestuje w sprzęt i wyposażenie 5) Mam stały kontakt z nauczycielkami 6) Najważniejsze: Moje dziecko chętnie tu przychodzi,Polecam

Moja ocena

Przedszkole Niepubliczne Bajkoland  |  (kategoria: Przedszkola)

• Opieka: 6
  • Zajęcia dodatkowe: 6
  • Wyposażenie: 6
  • Przystępność cen: 6
  • Ocena ogólna: 6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 42

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Przedszkole jak to przedszkole, ale zarządzanie przedszkolem jest tragiczne (4 odpowiedzi)

Pani dyrektor nie jest w stanie otworzyć wymaganej przez miasto liczby grup na wakacje, z powodu...

szkoła policealna z uprawnieniami publicznymi i bez technik elektryk (4 odpowiedzi)

Witam jak w tytule...jaka jest różnica w szkole policealnej z uprawnieniami publicznymi i bez...

Dyskusyjny model edukacji ale są efekty (5 odpowiedzi)

Szkoła na pewno zapewnia wysoki poziom edukacji, o ile dany przedmiot prowadzony jest...

do góry