Widok

przetwórnia cerlulozy

Uwaga mieszkańcy Kokoszek, Kiełpina Górnago, Smęgorzyna, Bysewa, Karczemek i Kaliny.

Przez dwa tygodnie biuro Obsługi Mieszkańców UM Gdańsk przyjmuje wnioski i uwagi dotyczace budowy fabryki przetwarzającej celulozę w Kokoszkach.
Pisma należy kierować do Wydziału Srodowiska UM w Gdańsku.

W Wydziale Srodowiska na ul. 3--Maja (pokój 100B) można zapoznać się z dokumentami/wnioskiem firmy Weyerhaeuser.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłam do UM- wydział środowiska, Pani z którą rozmawiałam nie wiedziała nic na temat możliwości składania wniosków w tej sprawie. Dowiedziałam się jedynie, że inwestor nie złożył jeszcze kompletu dokumentów więc nie zostały przeprowadzone żadne ekspertyzy przez wydział środowiska. Generalnie w tej sprawie nic się nie dzieje. No może tylko inwestor kombinuje żeby wszystko na papierze było super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pismo zawiadamiajace o możliwości składania wniosków, uwag i zastrzeżeń w związku z budową fabryki przetwarzającej celulozę w Kokoszkach otrzymaliśmy 4 stycznia 2010. Datowane jest ono na 29 grudnia 2009r.

O ile nie dotrą Państwo do niego wcześniej,
zapraszamy do Rady Osiedla Kokoszki w poniedziałek od gogz 16.00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie mieści się siedziba Rady Osiedla Kokoszki????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rada Osiedla mieści się przy ul. Biologicznej 1 w Bysewie/Kokoszkach w budynku po szkole podstawowej (w pobliżu skrzyżowania ul. Budowlanych i Bysewskiej).
W każdy poniedziałek od godz. 16 do 19, ale najczęściej dużo dłużej, są dyżury Radnych Osiedlowych. W niektóre poniedziałki można też spotkać się z Radnymi Miasta.

Tel. do Rady Osiedla: 58/521 70 29 (tylko podczas dyżurów,
czyli w poniedziałki).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie ta przetwornia ma niby powstac ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry za pytanie - juz wszystko znalazlem i wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kokoszki

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

Start (11 odpowiedzi)

Osiedle Start powstanie w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od...

do góry