Widok

przyjaciel------przyjaciółka

poznajmy się 50+ bo o taką grupę mi chodzi , stwórzmy grupę przyjaciół i spotykajmy się co jakiś czas na fajnej zabawie czy przy piwku nie siedzmy w domach sami !!! ruszmy się---- razem nam będzie razniej !!! odzywajcie się ludzie z gdanska i piszcie !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

no i nikt nie jest zainteresowany ??? mieszkam w Gdańsk Przymorze ODZYWAJCIE się :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam blisko Molo Brzeżno...Proponuje spotkanie w " Grubej Rybie " . Do wyboru sernik lub jabłecznik ...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Anno czekamy jeszcze może będzie nas więcej ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anno pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek w Sopocie w kawiarni/restauracji Pociąg od godz. 17.00 mój mail /wojalin@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem z Gdyni ,czy można do was dołączyć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

im nas więcej tym lepiej , nie ważne skąd / ważne że są chęci na spotkanie i stworzenie grupy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też chciałabym się dołączyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aligoria ! Odezwij się do nas ! Zebrało się nas parę kobietek ,to może umówimy się na jakąś kawkę ? Co wy na to babeczki 50+ ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem za
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś ta nasza organizatorka Aligoria się nie odzywa ! To może my same jakoś się zorganizujmy i umówmy na spotkanie ? A ty Gaju skąd jesteś ,też z Gdyni ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem z Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie ma problemu ,możemy przecież zorganizować spotkanie w połowie drogi czyli w Sopocie w jakiejś miłej kawiarence !Co ty na to ? No i inne dziewczyny zapraszamy ,będzie weselej !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok. Znasz jakieś miejsce, gdzie mogłybyśmy się spotkać np. w sobotę czy niedzielę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gaja napisz mi na mojego meila to pogadamy : ewaewelinka102@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też chętnie do was dołączę jeśli można
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mogłabyś/mógłbyś się przedstawić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochani już jestem :) przepraszam Was serdecznie za to że nie odzywałam się , widzę że zebrało nas się trochę , więc proponuję spotkanie termin 22 tj niedziela godziny najlepiej popołudniowe np. 17.00 no chyba że macie ochotę na tańce w Grubej Rybie sobota ok godz. 20.00 , jeśli chodzi o niedzielę to spotkanie np. przy molo w Brzeznie wtedy zadecydujemy gdzie możemy sobie pójść ? Obiecuję że będę zaglądała codziennie tu na stronie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

już jestem Kochani :) i podaję mojego maila wojalin@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

Szukam kobiety na stały zwiazek (3 odpowiedzi)

Szukam kobiety na stały zwiazek

do góry