W końcu pojawiło się przyjemne miejsce, gdzie mozna napić się piwka i coś przekąsić, bo w okolicy same speluny były ;)
Przyjemna obsługa i atmosfera, polecam okolicznym mieszkańcom wyskoczyć czasem w ramach urozmaicenia codzienności.