Widok

psa - rezerwacja

psa - rezerwacja
dzien dobry panstwu. nie tak dawno sama pomoglam innym i wzielam pieska by nei trafil do schroniska. pies jest u mnie ktuciutko i musze go niestety oddac dalej ze wzgledu na coreczki alergie ktora uwidocznila jej sie 3 dni po przyprowadzeniu psa do domu, zaczela mi sie po prostu dusic a ma zaledwie 8 mc. jezeli jest ktos chetny na przyjecia bialego alaskina malamuta to prosze o pilny kontakt

Zobacz ogłoszenie »
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie krytykuje innych każdy z nas ma swoje problemy sama ostatnio miesiac temu wzielam psa amstafa tez z tego ogloszenia i czuje sie u mnie świetnie dobrze uklada mu sie z moim kotkiem mam rybki i dzis moim nowym domownikiem zostal królik kocham zwierzeta i nie chcialabym by któreś z nich trafiło do schroniska a wiem że u mnie zaznaja ciepło domowego ogniska jak bym mogla to bym wszystkim tutaj zwierzętom które chcą w dobrej wierze oddać pomóc ale nie jestem wstanie i boli mi zawiść i znieczulica ludzkich serc po to jest ten dział chce to biore a nie ubliżam i daje przykre uwagi i komentarze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Duża córka

jak na 8 miesięcy - przytula się do psa i kocha go bardzo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

do banana

zacznijmy od tego ze chyba widac iz to dziecko nie ma 8 miesiecy tylko jest starsze!! czlowieku otworz oczy a pozatym to nie moja corka jest obiektem zainteresowania tylko piesek do oddania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do zozo

to jest pies ma 3 i pol roku wiec nauczony jest czystosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry