Widok

psi fryzjer - gdzie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
szukam namiaru na psiego fryzjera, który strzyże w domu klienta, będę wdzięczna za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We Wrzeszczu jest psi fryzjer , ja natomiast , kiedy mialam jeszcze psy, ktore wymagały strzyżenia - robilam to zawsze sama :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też sami obcinamy naszego "kundla"
Ostatnio będąc u weta ,wszedł pudel na miękkich nogach.
Cały się trząsł .Okazało się że do strzyżenia .
Strasznie to wygladało. Ja bym swojego psa tak nie stresowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie znam psiego fryzjera z dojazdem :P ale gdybyś chciała mogę polecić fryzjerkę na Jelitkowskim Dworze :]

nasza kochana, mocno owłosiona psica (mieszaniec PONY i sznaucera) miała bardzo zaniedbaną, skołtunioną sierść :/ właziła pod domek na działce, wycierała łapami i brzuchem o żwir i robiły się kołtuny :/ nie radziłyśmy sobie (z Mamą). Pojechałyśmy do psiej fryzjerki i Funny miała nową fryzurę ;) http://zapodaj.net/images/8b92ad147e288.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Cały się trząsł .Okazało się że do strzyżenia .
Strasznie to wygladało. Ja bym swojego psa tak nie stresowała"
==
Niektóre rasy muszą być regularnie strzyżone czy trymowane.
Ja mam tylko jedną radę: nie zostawiajcie psa samego i wymagajcie delikatności od psiego fryzjera.
Czasem taka Pani, zostawia psa na godzinę, dwie i idzie "załatwić sprawy" i nawet nie ma bladego pojęcia jak jej pies jest traktowany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasem taka Pani, zostawia psa na godzinę, dwie i idzie "załatwić sprawy" i nawet nie ma bladego pojęcia jak jej pies jest traktowany.

Owszem tak było ,pani psa miała do odebrania po 2godzinach.

Właśnie na Jelitkowskim Dworze . Psa"wsadziła" do pomieszczenia
a sama gadała jeszcze z 10min z koleżankami.

Ja gdybym widziała,że mój pies boi się takich "odwiedzin" zmieniłabym
psi salon ,lub sama obcinała psa profesjonalnym sprzętem do
strzyżenia.Tak robimy z naszym "kundlowym" owczarkiem.
Jasne ,że za pierwszym ,drugim razem pewnie nam równo nie wychodziło ,ale pies nie ma takiego stresa jak przy obcinaniu przez psiego fryzjera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My na Panią z Jelitkowskiego Dworu nie narzekaliśmy :] Ani nasza suńka nie udawała ratlerka ;) a zostawała tam sama :] (raptem była tam 2 razy w ciągu ostatniego roku życia, nigdy wcześniej nie chodziła do psiego fryzjera)
trafiliśmy tam po przeczytaniu pozytywnych opinii na forum ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda - ładna jest ta Twoja PONka :)
Lubię "włochate sierściuchy".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kinga -dzięki. Ale niestety BYŁA... Odeszła w sierpniu :(((( to była moja "Wełenka".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna była ta Twoja Funny. Podobają mi się takie kudłacze, ale osobiście nie miałbym chyba tyle cierpliwości do pielęgnacji psiaka. Zdecydowanie wolę mniej wymagające rasy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo mi się podoba Twoja postwa Adam Hofman. W sensie wiesz, jakie psy są dla ciebie najlepsze. Nie robisz więc krzywdy sobie, ani psiakom. Pozdrawaiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi znajomi (małżeństwo z dwójką małych dzieci) uparli się na zakup psa rasy Shih tzu, mimo iż im odradzałam argumentująć, że taki pies jest zbyt absorbujący pod względem pielęgnacyjnym.
Teraz pies jest regularnie strzyżony bo nikt nie ma czasu czesać długaśnej sierści.
Ostrzyżony psiak oczywiście nie przypomina typowego przedstawiciela swej rasy, jakie widujemy na wystawie i jakim się zachwycili.
Mogli wybrać inną rasę...ale ludziom nie wytłumaczysz.

A poza tematem: goodeye i adamhofman - dwie osoby w jednej czyli rozdwojenie osobowości, czy tylko nicków? Bo IP jest identyczne...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również szukam psiego fryzjera,kiedyś jeździliśmy do takiej Pani do domku i nie dość,że super strzygła to jeszcze za małe pieniądze,niestety teraz nie może tego robić

może ktoś coś jeszcze mógłby polecić ?
z góry bardzo dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kiedyś chodziłam na Żabiance bardzo fajnie i niedrogo pani strzygła, ale to było parę lat temu i nie wiem czy ten zakład jeszcze istnieje. Obok jest weterynarz pod przychodnią na ulicy Gdyńskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni Chyloni - ul. Chylońska ale nie wiem ile, zaraz na prawo wychodzac z dworca - na przeciwko carefurra - tam jest też lombard, obok sklepu z materiałami. Pani Beta to fajna osoba, ma super podejscie do psów. Mam dwa yorki, zadowolone przychodza do fryzjera, a jeszcze bardziej zadowolone wychodza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzę do http://pozyczkagotowkowa.edu.pl/profesjonalne-strzyzenie-psa-to-podstawa/ dobry i tani fryzjer.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://gazetaszkolenia.pl/kiedy-strzyc-psa-lub-kota/ będziesz zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Muszę polecić http://zycienaobcasach.pl/jak-przygotowac-psa-na-pierwsze-strzyzenie/ zawsze jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda kasy wg mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mega polecam salon na Dąbrowie w Gdyni
Pani super strzyże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

do góry