Widok

optyk gdansk

hej znacie namiary na dobrego optyka w gdansku, musi byc tez niedrogi. Z cana oprawek to roznie bywa ale czy ceny szkiel roznia sie od siebie jakos znacznie u roznych optykow? i czy jest gwarancja jakas na okulary?
doradzcie bo sie nie znam
dziekuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od lat robie okulary w Vision Optyk ,bo jestem zadowolona z obsługi i elastycznego podejścia.Poza tym mają duży wybór oprawek i możliwość negocjacji ceny dla stałych klientów i nie tylko!! Obecnie ich salon mieści się w Straszynie w CH Max Xawier ,ale naprawdę warto się przejechać!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Optyk w przychodni na Kilińskiego-ceny niższe niż w firmowych salonach, naprawy też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie bylam w tej przychodni i w rejestracji powiedzilay, ze juz nie ma optyka... ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrych troche jest, no ale z cenami bywa roznie. Nie lepiej zwyczajnie zamówic okulary przez internet? Ostatnio zamawiałem na galeriawidzenia.com i miło zaskoczyła mnie roznica w cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Batorym w Optical Christex mają oprawki od 99 zł, ja takie sobie wybrałam. I to nie żadne starodawne czy coś. Ja swoje wybrałam bardzo ładne i wyglądają też na wytrzymałe, zajrzeć do salonu możesz i popatrzeć, może jakieś Ci się spodobają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem jest to jeden z lepszych salonów - i ze względu na asortyment i obsługę. bardzo to wszystko razem jest udane!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.optykgdansk.pl i po problemie :p Serio. Nigdy juz nie pojde do sieciowki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (137 odpowiedzi)

Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go zabrac do dobrej,...

reklama (7 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Szukam dobrego prawnika do firmy (8 odpowiedzi)

Czy przy prowadzeniu biznesu wykorzystujecie usługi prawnika i w jakim zakresie? Długoterminowo,...

do góry