Widok

pyszna kawa i drożdżówki

jeśli kochacie domowe wypieki to miejsce jest idealne!!! zakochana w drożdżówkach z twarożkiem i kawie specjalnie palonej dla Nieba... Niebo w gębie!!! także dla diabetyków
Moja ocena
Niebo kategoria: Kawiarnie i herbaciarnie
obsługa: 5
 
menu: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
s****ie w banie i marketing, byłem kilka razy i sie przekonałem jaka jest prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry