Widok

rachunki za śmieci

Czy wy też jeszcze.nie dostaliście rachunku za śmieci z gminy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeszcze nie ale wiem już że stosunek częstotliwości wywozu śmieci do ceny w przypadku Bojana jest na żenującym poziomie... Najpierw chcą żeby segregować a potem wywożą je tylko raz w miesiącu.... Wory ze śmieciami nie mieszczą się w wiatach i walają się przed posesjami...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

zastanów się nad ilością produkowanych śmieci, może trzeba je ograniczyć?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Produkuję tyle śmieci ile konsumuję, na pewno nie będę się ograniczać tylko dlatego, że gmina nie jest w stanie wywozić śmieci częściej niż w raz miesiacu a opłaty takie same jak w mieście gdzie śmieci wywożą co kilka dni
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wywożą zbyt rzadko, ale zabierają wszystko co się wystawi. Tymczasem coraz więcej śmieci pojawia się w lasach, na polach, a ostatnio nawet wzdłuż dróg. Bojano zaczyna wyglądać jak wysypisko śmieci. Skoro nikt nie kara tych śmieciarzy to czy przypadkiem gmina nie powinna tego posprzątać?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze nie i jakoś nie tęsknię. Boje się, że jak zobaczę koszty to mi z wrażenia kapcie spadną;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro nie ma nowych stawek za odbiór śmieci, płacimy wg ubiegłorocznych. Też czekałam do marca, bo słyszałam o podwyżkach, ale skoro na razie nic na ten temat nie wiemy, rozumiem, że płacimy po staremu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzeba samemu płacić na podstawie dekaracji. To znaczy, że podpisując się pod dekralacją sami podpisujemy na siebie "wyrok" że będziemy wpłacać kasę na podane konto. nie ma rachunków. Trzeba płacić co miesiąc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha smieszne to, bo to szanowny sanipor powonien wyslac jakies pismo z kwota i przypomnieniem terminow platnosci i numerem konta dopoki nie wysla nie place ani zlotowki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czekaj, czekaj, ale już Ci mówię, że się nie doczekasz. Słabo ogarniasz swoje życie. Już dawno nie płaci się firmie, tylko gminie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do podwyżki płacimy starą kwotę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są tacy co podają zaniżoną deklaracje a nadmiar puszczają z dymem na ul. Jeziornej w Kielnie! Tak dbają o środowisko naturalne, swoje
dzieci, zwierzęta, ogródek i sąsiedztwo! Jednocześnie powiększając liczbę posiadanych samochodów!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

SKatepark w Bojanie (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w imieniu kolegów i swoim czy coś wiadomo czy powstanie Skatepark w naszym Bojanie?

Mieszkanie w bliźniaku (58 odpowiedzi)

Jak się państwu mieszka w bliźniakach? Pytam osób którzy wybrali taki dom i w nim mieszkają, za...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

do góry