Widok

recast przekladki iveco

Przeróbka Temat dostępny też na forum:
Chcialbym podzielic sie z wami moja opinia i ostrzec was przed firma recast. Strona profesjonalna ,ale tylko strona! Zawiozlem 2 iveca do przelozenia. Umowiony bylem na konkretny termin przez tel gosciu mowi mi ,ze przekladka bedzie trwala 2-3 dni.A tak naprawde trwala ponad miesiac poniewaz niemieli czesci.Ale to jest nic jak odebralem auta to sie zalamalem takiej szopki to jeszcze nie widzialem. Deska polapana po jednej srubie brak europejskich zegarow brak plastikow bocznych w desce, wszystko zlozone na lipe nic do siebie nie pasuje kable na wieszku. Poprostu tragedia. Odradzam i ostrzegam przed ta firma zero profesjonalizmu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłem w tej firmie przekładkę w styczniu 2020.Samochód Iveco Daily model po 2014 roku czyli VI generacja.

Części do przekładki + robocizna to koszt 7000zł. Właściciel nie wydaje paragonu ani faktury w tej cenie. Z perspektywy 3 miesięcy moja opinia wygląda następująco:

+kompleksowa przekładka wraz z pierwszym przeglądem
+termin rozjechał się tylko o tydzień
+samo miejsce pracy schludne i porządek na tle przeciętnych mechaników zachowany

-standard pracy średni, na zdjęciach prezentuję iż każdy kto robił przekładkę w tym miejscu musi poprawić kilka rzeczy, m.in. pozaklejać dziury po starych śrubach, które nie zostały zaślepione przez osobę wykonującą zlecenie, również we własnym zakresie należy podwiesić przewody takie jak pod fotelem kierowcy, która latają samopasem oraz cześciowo pod maską
-brak faktury/paragonu - sprzedający chce od 7000zł 23%VAT co daje dodatkowe 1610zł = 8610zł, jedynie co dostajesz to patrz pkt. kolejny
-na gwarancję (właściciel daje 3 msc na części gwarancji i 12msc na usługę) czekałem prawie 2 miesiące . Dopiero po 3 lub 4 meilach, smsach dostałem w końcu upragniony "papier"
-po odbiorze dochodził głos chrobotania przy skręcaniu. Właściciel był pewien, że jest to wina pompy wspomagania. Przyczyna była inna i niestety wydane dodatkowe pieniądze (100zł) na zbieżność w firmie Recast poszły w piach i zbieżność trzeba robić na nowo
-założone uszkodzone rzeczy jak na zdjęciach: pióro wycieraczki połamane, mieszek biegów klejony i złożony na wkręcie, mocno porysowana deska od strony pasażera

Generalnie dla niewymagającego klienta usługa jest OK.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kable na wieszku,taa i "fszysko" jasne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Mój pierwszy samochód (200 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

do góry