Widok

repasacja pończoch,rajstop

otwieram punkt.zapraszamy.Gdańsk,Beniowskiego 23/8.i centrum Gildia na Zaspie,box 34.Anna
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
takie punkty są potrzebne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przydalaby sie filia w Baninie przy biedronce .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

taki punkt jest w planach. staramy sie o miejsce w Baninie. zbieramy informacje czy jest on oplacalny.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

repasacji mówimy stanowcze TAK
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

prosimy o wszelkie podpowiedzi i sugestie odnośnie tego typu działalności.dziekuje

ps.na dniach będzie strona www oraz profil na Facebooku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy to prawda ze są męskie,cienkie rajstopy i cieszą się coraz większym powodzeniem? Firma gatta zdaje się,takie produkuje.to nie zart
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadza się firma z miasta Zduńska Wola jest w czołówce producentów i innowatorów, nic dziwnego kiedyś było to zagłębie polskiej bawełny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cos bliżej.jakie walory takich rajstop
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to nie te czasy ,że rajstop brak lub sa drogie. Kto rajtki dziś ceruje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj,oj jak się wbijesz w te rajtki to potem trudno sie pożegnać i nawet repasacja bywa zasadna -)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak,jest coś na rzeczy x tymi rajstopami dla mężczyzn.wiem o jednym który takie nosi.nie wiem co o tym sądzić? Fetyszyzm?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

tzn że Ty jesteś też fetyszystką?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja lubie, u żony i nie tylko. i sam jej kupuje. jeszcze nie nosze, ale kto wie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja lubie ja maz mnie masuje po stopach....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

a stopy w rajstopach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko bose,nagie stopy.ale za to mój partner cudownie potrafi dotykać,masować,całować (stopy) i ssać palce.cudowne...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

na potwierdzenie, iz sa meskie rajstopy, i fajnie. ja noszę , moze nie te cienkie, ale den 25 i w zimie super. pzdr

https://allegro.pl/listing?string=rajstopy%20meskie&bmatch=baseline-var-n-dict4-eyesa-bp-fas-1-2-0619
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No dobra, to ja też się ujawnię: zakładam w zimne dni pod jeansy na motocykl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

oj, tam. mi sie podobaja. i jedne i drugie. i nawet bardziej rajstopy. nie jestem fetyszysta. ,ale uwielbiam dotykac, glaskac, brac do ust itd. rajstopy na damskich nogach - masakra. sam wybieram i doradzam co kupic mojej zonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

zwłaszcza przepocone. Fuuuuuuuu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

fajny watek. ciekawie sie zaczął. moze ktos doda swoje doswiadczenia w tym zakresie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Anno, czy robi to pani ręcznie czy tzw. overlockiem, inaczej technika lączenia ? to wazne, bo mam takie pary ktore lubie i musza byc łączone technika reczna. dziekuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rok temu żoną kupiła mi męskie rajstopy.super na rower.ciepło i komfort.polecam 30 den
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

30 den? a co to?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rajstopy są numerowane według denier (den) albo dtex. Zakres sięga od 3 (bardzo cienkie) do 20 (standardowe) oraz 30 (półprzezroczyste), liczba den może jednak sięgać nawet powyżej 100. Oznaczenia den i dtex odnoszą się do masy przędzy w gramach, przy standardowej długości: dla den wynosi ona 9000 metrów, a dla dtex 10000 metrów. W ten sposób 1 Denier to 1g przędzy na 9000 metrów długości.
ja od jakiegos czasu wybieram w okolicy 20-30 , zima 40. polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mnie niestety ktoś podkrada.syn albo maz.serio.no jest problem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy będzie świadczona usługa cerowania skarpet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

moj ulubiony watek ostatnio. przynajmniej jakis lekko intymny, erotyczny by nie powiedziec. dzielcie sie swoimi doswiadczeniami w tym temacie; ja niestety chyba nie mam. no moze, tez mialam kiedys podejrzenia ze moj brat wklada rajstopy matki. mowila ze nie wiedziec czemu czesto sa dziwnie rozciagniete i dziwnie potem poskladane. ale nikt nikogo nie zlapal :)). w domu oprocz mnie i matki byl jeszcze brat i ojciec i pies. wiec ktos z tej trojki ewentualnie. chyba. a moze sie tylko wydawalo. czekam na wasze wspomnienia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

bielizna w rękach i nie tylko mojego męża to nic nowego.mysle że jest fetyszysta i to dość skrajnym.jak bielizna to tylko znoszona,dwudniowa. Inny temat to szpilki i moje bluzki.a nawet kostium kąpielowy i skatpetki.coz,każdy coś tam ma...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

a seksiary tzw., to jest masakra, choc moj partner dosc lubi, tzn. sciagac je, a nawet podwachiwac. po prostu zciaga z moich stóp a potem wącha i dalej ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Afuuuuuuuj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a bąka ci też lubi wąchnąć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba jednak nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam na Beniowskiego. Nikt o tym nie słyszał. Pod tym adresem jest przychodnia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

temat zastempczy. poco to wpychac tu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat jak najbardziej na czasie.rajstopy absolutnie to nie tylko część garderoby kobiecej.mężczyźni np.w Japonii,ale i na zachodzie Europy corax częściej noszą rajstopy,cienkie typu kobiecego i jest to zupełnie normalne. Ja tez je nosze i czuje się e nich bdb.dobrze ze nasze firmy tez maja już ofertę dla facetów.zobaczcie np. Adrian i inne.pozdr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ile den nosisz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety byłam na Gildia i nic nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

owszem jest. punkt / sklep 21. polecam. wczoraj bylam, elektronowy zestaw repasacji, jak ta lala. dobre ponczochy ktore ja kupuje- 70-100 zl za pare, szkoda wyrzucac.dlatego repasuję. polecam, pani Ada i co ciekawe pracuje pan Tomek. i nie drogo. a moja partnerka uwielbia....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

piękny post. napisz cos wiecej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam czy nadal czynne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień Dobry,

Czy zakład jeszcze jest czynny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak!!! ale Psychiatra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry