Widok

rodzicom

Zastanawiam się czy nie wypisać mojego dziecka z tego przedszkola. Niby jest w porządku a znowu zmieniła się dyrekcja- już po raz trzeci. Ciekawe na jak długo? Już nie wspomnę reszcie kadry, która zmienia się co chwilę a takie zmiany nie wychodzą dzieciom na dobre. Widać też że pan prezes nie ma pomysłu na to przedszkole. Niestety nowa pani dyrektor też go nie ma. Na zebraniu z rodzicami o którym niestety nie wszyscy rodzice byli powiadomieni nie potrafiła przedstawić swoich zamiarów i planów co do sposobu prowadzenia przedszkola. Ciekawe kiedy znowu zaskoczą nas kolejną podwyżką.
Moja ocena
opieka: 4
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja uważam, że trzeba dać im szansę. Mój syn chodzi już ponad rok do tego przedszkola i myślę, że to dobry wybór. Nie przesadzaj, że kadra zmienia się co chwilę! A wiesz jak jest w innych placówkach? Wiadomo, że ludzie szukają lepszej pracy, bardziej płatnej, bliżej miejsca zamieszkania itd. Nikt nie będzie patrzył na Twoje dziecko. Byłem na zebraniu i pan prezes zabrał głos w sprawie zwolnionej dyrektorki - musiała mu nieźle podpaść:) A jeśli chodzi o przedszkole, wystrój sal, czystość to mam porównanie do przedszkola państwowego to "niebo a ziemia" na korzyść smykowa. W innych przedszkolach napewno też są problemy tylko nas tam nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córeczka chodzi do tego przedszkola i widzę że jest szczęśliwa. Nie mam żadnych zarzutów do kadry , bardzo miłe panie. Nowa Pani Dyrektor jest bardzo miła i przyjazna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córcia chodzi do Smykowa od paru miesięcy i jest przeszczęśliwa a to najlepszy dowód, że jest wszystko w porządku. Jak na mój gust to brakuje kamer w środku - fajnie sprawdzić od czasu do czasu co robi córcia i jak się bawi;o))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry