Widok

rolki

cześć
Chciałbym zmienić rolki na nowszy model, aktualnie od 4 lat mam firmy rollerblade do jazdy finess. zastanawiam się nad rolkami do jazdy agresywnej. Czy ktoś mógły mi polecić jakąs firme i warte uwagi modele. Dzieki
pozdrawiam Krzych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widze, ze wszyscy spiesza ci z odpowiedzia ;) . Ja sie nie znam, wiec nie pomoge. Sama zadowolona jestem z moich rolek, za to nie mam z kim jezdzic, samej juz mi sie znudzilo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć
Sama? Nie wierzę........;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No hej, zapomnialam juz o tym forum. I co kupiles nowe rolki? Pochwal sie. Ja juz widze ludzi smigajacych sciazka w strone morza, ale sama sie jeszcze nie wybralam... caly czas szukam towarzystwa ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chetnie posmigam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie... mozna cie czasami spotkac na trasie brzezno - sopot ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesciej jezdze pod geantem, ale na nadmorska trase tez moge sie wybrac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej - mogę do Was dołączyć? też szukam towarzystwa do wspólnej jazdy na rolkach, trasa Brzeźno-Sopot jak najbardziej mi odpowiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No pewnie, ze mozesz, tylko jeszcze trzeba ustalic termin :) Z tym, ze teraz to dla mnie jest stanowczo za zimno, brr. Ja juz chce sloneczko ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to poprosze o wyznaczenie terminu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o mnie to nadal jestem zainteresowana, ale przyszły tydzień odpada, wyjeżdżam. Będę mogła dopiero w maju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to mamy dzis juz 11 maja. Jestem ciekawa czy juz sie jakos miedzy soba poumawialiscie na te roleczki. Mi jakos samej sie w tym roku nie chce isc, juz wole rower w towarzystie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Lauren, to może razem wybierzemy się na te rolki? Termin oczywiście do ustalenia. Jak się z Tobą skontaktować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No hej, to moj mail: kata83@wp.pl , tylko teraz jestem troche zajeta, ale moze nam sie uda jakos dopasowac. Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry