Widok

rondo

tylko po co komu to rondo .NIECH SIĘ WEzMA ZA OTOMIŃSKĄ.Wg pana prezydenta ( na spotkaniu w Karczemkach we wrześniu ) to jest ulica OSIEDLOWA !!! i powinna być remontowana w ramach inicjatywy mieszkańcow .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
lepiej, że robią niż nie robią :-)
To jest niebezpieczne miejsce szczególnie dla pieszych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
w kwestii pieszych rondo niewiele zmieni ,jezeli ludzie dalej beda chodzić gdzie chcą a nie gdzie sa wyznaczone miejsca .a twierdzenie ,ze lepiej ,ze coś robią niż nic jest kompletnie bez sensu .B to coś kosztuje i to sporą . kwotę. Wydawanie pieniędzy bez sensu byle na coś jes widac naszą specjalnością i głęboko tkwi w naszej mentalności .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
to skrzyżowanie było jakieś nadwymiarowe, takie rozlazłe :-)
Pieszych, szczególnie tych młodszych kusiło pewnymi skrótami po przekątnych, sam to wiele razy widziałem.
Z uwagi na bliskość szkoły rondo poprawi zdecydowanie wg mnie bezpieczeństwo (a lepiej dmuchać na zimne).
Ale rozumiem Twe oczekiwania dotyczące jakości pozostałych dróg, sam korzystam z tych "dróg"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy okazji budowy ronda mieszkańcy Kiełpina (tego po prawej od ronda) mogą pozwiedzać te Kiełpino po lewej od ronda. A tam dróg, kanalizacji deszczowej ani oświetlenia się raczej nie doczekamy (przynajmniej nie za budynia, który proponuje żebyśmy się złożyli i sobie zrobili).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko ,ze szkole przenosza w przyszlym roku do nowej ,więc podpieranie bezsensownej decyzji budowy ronda szkoła i bezpieczeństwem dzieci jest bezzasadne .A samo rondo to chyba dla lalek i samochodzików tychże dzieci .Widac ,ze autobusy faktycznie będa dalej jeżdzic jak po skrzyzowaniu ( co z reszta podano w założeniach przed budową ,) a i inni kierowcy beda tak robić .Wedy to juz na pewno nie będzie bezpiecznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ciekawe, czy będzie uroczyste otwarcie naszego nowego, fantastycznego ronda? ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
z biskupem i prezydentem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No zarąbiście się po nim jeździ .......... mogli jeszcze mniejsze zrobić, czas pokaże jak mieszkańcy będą ścinać rondo by uniknąć nadmiernego zużycia ogumienia :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy mylę się, że jest zdecydowanie mniej wypadków dzięki nowemu rondu?

Właściwie to nie widziałem żadnej stłuczki na nowym rondzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gorszego rąda chyba nie widzialem.
Jest kąpletnie źle zaprojektowane.
Zawsze je ścinam gdy jade w stronę Gdańska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jadąc od Gdańska udaje się bez ścinania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, bo gdy wracam to skręcam w prawo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kierujesz autobusem lub TIR-em?
;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie. Prowadze auto osobowe, lecz tak jak juz wczesniej napisalem te rondo jest źle zaprojektowane. Jest za duze. Nie będe jeździł po nim dookoła bo to bez sensu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
szczerze mówiąc to ja je też ścinam, heh
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahaa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
typowe polskie półgłówki .Jest rondo ale co tam ja wiem lepiej .Przepisy ruchu drogowego ,to dla frajerów. Ludzie nie chwalcie się swoim prostactwem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do : marek
Jestes typową cebulą. Nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem i juz mnie obrazasz. Uwazam ze nie masz komplętnie pojęcia o jeździe samochodem. Na strzałeczke zieloną tez pewnie czekasz?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie znam i nie mama zamiaru poznawac .Jak widać z odpowiedzi ,pochodzimy z róznych bajek .Ani Ty nie jesteś w stanie mnie obrazić ,ani też ja nie zniżam swoich lotów tak nisko by obrazać Ciebie .trzymaj się swojego motoryzacyjnego zaścianka i szerokiej drogi .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zasciankowy to Ty masz chyba mózg. Przepisy, przepisami. Trzeba miec wlasny rozum a przede wszystkim zachowywać zdrowy rozsądek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie rób problemów, autobus z założenia tnie po rondzie,
i nic sie tej budowli nie dzieje,
a walenie od razu grubymi epitetami jest hmmm, niesmaczne. Więcej luzu p. Marku bo jakas żyłka pęknie i bedzie niepięknie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
S-line (a może S-classe? ;-), tak czy inaczej rondo jest rondo i generalnie należy jeździć naokoło po to, żeby jeździć wolniej i ostrożniej.
Nie masz się czym chwalić, bo to że łamiesz przepisy to Twoja (i policji) sprawa.
Ale to że stwarzasz potencjalne zagrożenie (bo ludzie się przyzywyczaili, że jest rondo i że się na nim jeździ wolniej), to już NIE TYLKO Twoja sprawa.
To dotyczy zarówno pieszych jak i kierowców, którzy ZAKŁADAJĄ, że nikt im nagle nie wyskoczy.
(a tu nagle hyc! I wyskakuje S-klasa zza winkla na czołówkę...)

Autobus ścina, bo się nie zmieści. Ty - pewnie spokojnie możesz je objechać. Ale Ci się nie chce i jesteś "kozak"...

PS. Tak na marginesie... Piszemy "kOMpletnie" a nie "kĄpletnie".
Od "Kompletu"... A nie od "Kąpieli"...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie jestem fanej tej marki więc zostane przy s-line :)
Uważam ze każdy powinien sie zająć własną jazdą. Myślisz ze jak jade przez to turbo rodno to nie zachowuje ostrożnosci? To sie mylisz zawsze zwalniam i jade przez srodek. Duzo razy widzialem osoby ktore jadac z Gdanska prosto przez rondo wogle nie zwalniaja. 0 pomyslunku!
Kiedys moze pozycze od kumpla Hammera to sie zaczaje na takiego delikwenta i mu pokaze :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli "zawsze zwalniasz", to co za problem objechać rondo? Zaoszczędzisz może 0,01 sek.

OK. Widzę że nie dasz się przekonać.
Życzę Ci, żebyś nie miał na tym rondzie żadnej stłuczki przy ścinaniu, bo poza ewidentną winą, pewnie doszłoby też do przepychanki między kierowcami (np. ze mną ;-) i impulsywnej wymiany poglądów.

Choć może taka stłuczka miałaby jakiś walor edukacyjny...
Mimo wszystko - nie życzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dobrze widzisz. Nie dam sie przekonać ale dziękuję :)
Jutro specjalnie dla Ciebie jak bd jechal pojade dookoła.

A tak na boku. Czy ktos słyszał ze ma powstać kolejny próg pod autobus na ul.Goplańskiej w kierunku pętli autobusowej 168? Czy ktos cos wie na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

odswieżam wypowiedzi "znawców" na temat ronda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest chyba RODO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gorsze są te utrudnienia na Goplańskiej w stronę Wróblówki bądź z powrotem do Kiełpina.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

te utrudnienia to zwalniacze prędkości. Wydaje się, że działają jak należy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kiełpino Górne

Pani do sprzatania domu (6 odpowiedzi)

Czy może mi ktoś polecić panią do sprzątania domu? Mieszkam w Kiełpinie Górnym i pilnie poszukuję...

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

do góry