Widok

rower do 1,600 zł

Jaki polecacie rower do takiej sumy? Ma to byc rower do lasku jak i na zwykłe przejazdzki asfaltowe.

Chyba najlepiej kupowac rower z zeszlego sezonu.. ale co polecacie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spytaj tutaj:http://bikepl.com/forum/index.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam zlozyc rower z czesciowo nowych, czesciowo uzywanych czesc, ktore np mozna kupic duzo taniej na Allegro.
Pomysł sprawdzony i przetestowany ;]

Pozdrawiam !!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zebym sie czepial, ale... Czyzby to forum w czyms ustepowalo reklamowanemu przez Ciebie??;p Tu tez mozna otrzymac wiele przydatnych, ciekawych i przede wszystkiem wiarygodnych informacji:)

Odnosnie rowerku do 1600 zl, to polecam przejrzec marcowy numer Magazynu Rowerowego.. Zreszta chyba ostatnio juz ktos pisal o tym tescie rowerow "z dolnej polki".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym na twoim miejscu wybieral po kolorze a to dla tego ze w tej klasie cenowej jest wielka konkurencja. Co za tym idzie zaden rower nie jest wyraznie lepszy lub gorszy.
A osobiscie nie sadze zeby skladanie roweru z uzywanych czesci bylo dobrym wyjsciem. Nameczysz sie a i tak zawsze cos nie bedzie do konca pasowalo (np. dlugosc osi supportu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kellys ma dobre ceny w stosunku do wyposazenia, Quartz albo Salamander bedzie ok. Chyba ze jakas uzywke na lepszym osprzecie.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajrzyj do profesjonalnego sklepu, to pomogą Ci coś wybrać. Polecam Ci hurtonie w Chwaszczynie: niskie ceny w porównaniu z innym w trójmiescie i duży wybór. Osobiscie tam kupiłem swój rowerek Birię. Doradzili extra, jezdze juz jakis czas i nic sie nie dzieje. Jak sie potargujesz to czasami cos dorzucą np. mi dorzucili licznik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram Iwo ;) w chwaszczynie bogaty wybór, superanckie rowery Biria, mozna sie niezle potargowac..POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co piszesz to potrzebujesz rower crossowy może być np. unibike viper - całkiem niezły za 1499 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić od siebie rower crossowy a konkretnie orkana od rometa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2


Cena katalogowa: 2649 zł - odpada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Jaki rower godny polecenia... (23 odpowiedzi)

Pytanie do "specjalistów" którzy chcieliby coś doradzić - szukam roweru , stary został przekazany...

do góry