Widok

rowery Radon - gdzie w Gdańsku?

tak jak w temacie. jest w Gdańsku jakiś sklep z tymi rowerami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to nie ale mam do sprzedania nowiuteńką ramę Radon ZR Team 18" czarną a do tego rocznego Foxa F80 rl. Jak byś był zainteresowany to gg 2027215
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie kupuj roweru radon . bardzo zły to jest rower . kup rower canyon za 1040 ełro z przesyłką .
http://www.canyon.com/_en/mountainbikes/bike.html?b=802&WYSESSID=B8wulfdBmiNxbYBOJU5s7sX0tR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow, lux rowerek, geometria jak u kony, i ten miodzio kolor :-)
szkoda tylko ze system dopasowania jest juz po niemiecku...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
canyon to dziadostwo, sprzęt mają dobry, ale kontakt z nimi jest beznadziejny. Połowa zamawiających osób ma jakieś problemy z np. konfiguracją i dogadaniem się z firmą. Szczerze to poszukałbym czegoś z zeszłorocznej kolekcji, ceny pewnie dobre bo sprzt ten był sprowadzany, gdy złotówka stała mocno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdury opowiadasz. Radon to dobra niemiecka marka choć w Polsce mało polpularna. Ramy Radon i Cube to to samo i maja 5cio letnią gwarancję - to o czymś świadczy. Za przyzwoitą cenę dostaniesz fajny rower z lepszym osprzętem niż u konkurencji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rowery radon to syw ! te ramy są ciężkie i brzydkie , jakby je ruski malował za pół litra . . . lepiej se kupić canyona albo ramę canyona na outlecie i złożyć rower samemu . ramy canyona są najlepsze , bo są najtańsze i najlepsze .

a opóźnienia canyon ma dlatego , że zakwestionował jakość malowania ram carbonowych w lakierni i wycofał całą partię , żeby trzymać najwyższy standard . poza tym już wychodzą na prostą i gitara !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jest na sali lekarz? hehe Nordic, Canyon to potężny syf. Niektóre ramy i rowery są dobre, ale co z tego? Ludzie sie nie mogą do nich dodzwoni, dopisać czy w ogóle skontaktować. Niektórzy kase wpłacili 3 miesiace temu i nie wiedzą nawet kiedy się roweru spodziewać! Jeden gość dostał CF Ultimate z uszkodzeniem włókien, wysłał i czeka już 4-ty tydzień, kontaktu z firmą ZERO, a jeśli się przypadkowo uda skontaktować to czekasz miesiącami. Już nie wspomnę o tym, że żeby stery wymienić w karbonowych szosówkach musisz im wysłać ramę, bo sam możesz coś spieprzyć :) Takie to gówno jest delikatne, a ścianki rury sterowej widelca (oglądałem na własne oczy), grubości chyba kartki papieru - cieńszych ścianek nigdy nie widziałem.

"Canyon zakwestionował jakość malowania", dobre, normalnie ta firma to mistrzowie w wykańczaniu swoich ram, a malowanie to ich wizytówka. Nawet Zabel jako tester tym badziewiarzom nie pomoże. Krzyż na droge Canyonowi, firmie którą zjadł własny sukces.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do ram Canyona to się nie wypowiadam gdyż ani na nich nie jeździłem ani nawet ich nie oglądałem. Ale wiesz co Scarface od pewnego czasu dochodzę do wniosku żeś się zrobił lepszy od Mistrza Świata. Z reguły czytając to co napiszesz dochodzę do wniosku że wg.Ciebie to jest syf, tamto gówno, a jeszcze inne złom. Bez urazy oczywiście ale jestem ciekaw co w takim razie uważasz za powiedzmy średni - dobry sprzęt
http://chomikuj.pl/Bolek0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma średniego sprzętu. Jest albo fajny, czyli ten który lubię albo gówniany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja złożyłem rower na Radonie ZR Race Team i śmigam na nim od lutego, rama dość sztywna i przezwoicie wykonana. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
radon i canyon to syf. i poison też. kellys to syf, trek też syf i giant syf również. syf robi spec, canon i santa, kona, merida oraz kross. a najbardziej syfiste rowery robią włosi i te ich nazwy.. lapiere czy inne bianczi, syf taki że łzy leją się litrami. powiem jeszcze tylko że największy syf robi na borodzieju hołota z miasta - to tak żeby trochę wkurzy miastowych, bo to cepy i śmiecą wszędzie gdzie dupe posadzą. Wożą się syfiasty6mi samochodami albo na jakimś syfiastym rowerze, kupionym nie wiadomo po co w najbardziej syfiastym sklepie rowerowym w trójmieście. A Roman ma syfy na ryjcu bo trze no cha brudną rękawicą co jej nigdy nie prał i dlatego mu syfy wyskakują.

ps. intesne i ibis to też syfy, nie kupujcie tego. za to radomskie są ok :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hyhyhy

beka :-]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zatem Scott rządzi! ;)

na złodzieju czapka GORE ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zatem teraz cos w temacie ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=YduO8-ALReA&feature=popular
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty jesteś syf i jakoś ci to nie przeszkadza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z czym zły ??? :))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Gdzie w w Gdyni kupic rower górski? (4 odpowiedzi)

Tak jak w temacie poszukuje roweru górskiego w dobrej cenie

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

do góry