Widok

rowery w windach

Drodzy cyklisci
widze ze niektorzy ( nie wszyscy) cyklisci nie potrafia sie rozstac ze swoim sprzetem nawet na kilka godzin . Jezdza z nimi windami na dziesiate pietro,nic ich nie obchodzi ze brudza sciany na korytarzach obijaja tynk nie wspomne juz o blocie jakie zostawiaja w holu. W sumie im nie przeszkadza, ale psy sr*jace w windzie juz tak, ostatnio widzialem czlowieka co pakowal sie do windy z quadem , nic to ze sie nie miescil , troche noga , poupychal , troche zdeformowal sciane windy , ale tez nie mogl sie z nim rozstac , czekam kiedy wlasciciele samochodow zaczna .
wiesniactwo to stan umyslu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 18
Rozstanę się z moim rowerem pod warunkiem, że w razie kradzieży albo jakiegokolwiek uszkodzenia odkupisz mi dokładnie taki sam model.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie to co przedmówca napisał.
Dodam jeszcze że nie zdarzyło mi się nawet dotknąć ściany w windzie moim rowerem. To zależy od człowieka - jak autor widział, że ktoś zniszczył własność wspólną - np. windę - trzeba było powiadomić zarządce/właściciela budynku....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja ściany też nie dothłem, ale koła wepchłem w sam róg, no i jechałem sam samiutki z rowerem o czystych i suchych kołach 28 cali niejakiego Waganta, ale to było 30 lat temu, bardzo żadko i żaden mopsik na mnie nie warczał. Teraz korzystam z garaża i mopsik mi nie zagraża
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludziom to wszystko przeszkadza, to ja mam wnosić rower na piętra?. jakiś facet porąbany. Z piwnic kradną, zresztą nie każdy ma piwnicę. Człowieku zastanów się co piszesz i przestań obrażać. Sr*jące psy w windzie?, nigdy coś podobnego nie widziałem, ale pijaków zanieczyszczających windy to tak i to Ci nie przeszkadza co?.
Z tym Quadem to chyba mialeś jakieś przewidzenia po browarach:)
pozdrawiam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z quadem podoba mi się. Muszę spróbować z koniem. Oczywiście białym. Kiedyś wiozłem pianino.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
opowiedzcie mu o garażach piętrowych z windami dla samochodów, takich jak na dużych lotniskach w normalniejszych krajach, to facet wlezie ze stresu pod stół i będzie se głaskał smartfon
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli odezwali sie sami ped**arze ,w sumie norma. Jeden sobie nabyl i sie obawia ze mu ukradna, albo zdeformuja i oczekuje ze mu sie nalezy odkupienie. He he, drugi nigdy sciany windy nie dotknal,a to bloto i slady na scianach to po wizycie hasiora ostaly. Wyciagam rower z piwnicy, teraz fajne blpcko i w celu obserwacji bede sie ladowal do skm oczywiscie tam gdzie sa piktogramy umozliwiajace przewoz rowerow, a ze bede to robil w godzinach szczytu to juz inna sprawa.zasadniczo mozna tez z rowerem po baltyckiej koniecznie z zabloconymi kolami, do srodka trzeba bo ukradna albo uszkodza,. Przeciez sie nalezy bo sobie obcisle kupilem,a reszta niech sie nie interesuje bo bede ekologiczny,te kilka ubloconych spodni innych ludzi to cena jaka musza poniesc bo ja lubie rower
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21
Lecz się pajacu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie ma co się takim stresować, to typ człowieka co mu płaczące u sąsiada niemowlę w środku dnia przeszkadza.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myśliwy zastrzelił rowerzystę

http://www.gloswielkopolski.pl/kryminalna-wielkopolska/a/mysliwy-zastrzelil-rowerzyste,10797586/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
W zimę "moja" winda też jest upierdzielona, bynajmniej nie śladami rowerów, tylko zwykłych buciorów, których ludzie nie raczą wytrzeć o dwie wycieraczki, które napotykają na dojściu do windy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak się właśnie kończą sytuacje, jeśli coś należy do wszystkich ;)
Czyli wszyscy sukcesywnie mają to w d*pie :D

Na klatce schodowej u moich rodziców są np. kamery - klatka jest czyściutka, nie ma żadnych napisów nikt nie niszczy ścian etc.
U mnie natomiast niedługo po malowaniu czy jakiejś renowacji już po kilku tygodniach ludzie robią syf.

A wystarczyłoby takiego gnoja złapać, nagrać, kazać naprawić szkody. Proste.

Oczywiście nie czepiam się błota w zimie bo to już trochę absurdalne...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
mój rower na zimę ma prawie gładkie opony
tyle ze z lamelkami
błota prawie nie łapie
mniej niż moje przeciętne buty zimowe
niestety, jak jest śnieg, łapie solną breję błotnikami
trza otrzepywać, wożę pędzel, kiedyś woziłem zmiotkę

w pracy trzymam rower w moim pokoju, na kuwetach,
w domu w piwnicy lub w garażu. syf przeszkadzał by mi i tylko mi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Jeden sobie nabyl i sie obawia ze mu ukradna, albo zdeformuja i oczekuje ze mu sie nalezy odkupienie."
Absolutnie, no coś ty. Jeszcze zapytam złodzieja, czy mu pasuje. A jak nie będzie pasowało, to kupię taki, żeby mu pasował.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wnoszę na 3 piętro na ramieniu, mimo że mam windę w klatce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
żal żeś w klatce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W klatce to kulturysta musi mieć przede wszystkim obwód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na 17 piętrze ,windy trzy ,jeżdżę zimą,wielebny .... nie sikaj w windzie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ach, tak z rowerem po schodach na to 17 piętro, jaki wspaniały trening!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
guraaaalu cy ci nie rzal? nie? to wracaj do chal...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Droga Pani, To nie prawda, że cyklistów nic nie obchodzi, płacą za sprzątanie windy tak jak Pani, proszę zwrócić uwagę firmie sprzatanacej. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jasne ;) jakbym miała jakieś mega porządne - na przykład rondo - rowery, to bym ich nie zostawiła nawet na chwilę. mało to się słyszy o kradzieżach sprzętu? może warto zastanowić się, jak wygląda spojrzenie drugiej strony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

do góry