Widok

również nie polecam.

Szkoła w sumie jak szkoła. Niby sportowa, ogromna sala.. .
Ze sportów to tylko koszykówka sie liczy, a ja uprawiam cos bardziej ciekawszego, piłkę nożną. W-f to chyba najbiedniejszy przedmiot w tej szkole. Ani razu nie miałem wf'u na dużej sali, tylko na jakieś małej 'pseudo' salce. Ciągle tylko koszykówka i siatkówka... na poziomie takim , że nigdy nie uprawiałem tego sportu, a nie mam z kim grać. Wf łączony z dziewczynami. Ledwo się mieścimy na tej salce.
Przejdzmy do poziomu nauczania. Prog do szkoly byl strasznie niski, bo 68 punktow. Mialem 110 , a ledwo zdałem. Nie będe tu podawał nazwisk.. ani nikomu psuł opini, wszyscy co chodzą do szkoły wiedzą o kogo chodzi... Babka od polskiego potrafi tylko obrażać co lekcje, zastraszać . W 'szczegóły' nie będe wnikał. O biologi lepiej nie mówić. Na lekcji wszyscy siedzieli chcąc schować się pod ławkę. Matematyka.. Nauczycielki nie było więcej razy niż była. Jest też oczywiści paru wspaniałych nauczycieli... na przykład Pani od języka angielskiego, bądź od chemii ;) Potrafią czegoś nauczyć oraz są bardzo miłe.
Co do towarzystwa w szkole. Okej ludzie, mili, sympatyczni.
Wyposażenie szkoły- nawet papieru nie ma, ani drzwi w ubikacjac
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 3
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podpisuje sie obiema rękami, zrezygnowałem z tego liceum, bo to jakaś masakra! Powinni je zamknąć - atmosfera tam jak w koszarach, polowanie na ucznia i ZERO podejścia do ucznia. Poziom - masakryczny. Nauczyciele za wyjatkiem pana od historii i pani od angielskiego - do odstrzału!!!
Tam nie rządzi dyrektor tylko pani od polaka, a przy okazji wszyscy są pod jej presja. Czy słyszeliście, by w jakimś gdyńskim ( i nie tylko) liceum tyle osób miało komisyjne egzaminy??? DNO.Nie idźcie tam a nic w świecie!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widze że ta szkoła jak i siódemka gdańska mogą sobie podać ręce ,bo taka sama atmosfera :( Polecam sopockie licea ,szególnie jedynke :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry