skusiłem się na groupon za 80zł - parę lat temu byłem na ogarnej w kansai, nie było źle zatem postanowiłem sprawdzić czy przy Heweliuszu również jedzenie "da radę". Dodam iż jestem amatorem sushi z dosyć sporym doświadczeniem - jadłem je w Londynie, Berlinie etc Generalnie mam rozeznanie w tej kwestii.


Usiedliśmy z partnerką, zamówilismy po piwie, Pani obsługująca miła, od razu podała nam menu.Obsługa ok . Uderzyły mnie za to niejasne zasady w menu - podział na zestaw mały i duży gdzie mały to po prostu połowa, i tak niezbyt dużej, porcji z opisu. Totalny bezsens i niepotrzebne zamieszanie. Czy warto dla paru złotych na wstępie pozostawiać niesmak?

W końcu zamówiliśmy zestaw z dopłatą.

Niestety, największe rozczarowanie to własnie jedzenie - nie dość że sporo droższe niż u konkurencji to jeszcze bardzo średnie, wszystko miało posmak i aromat śledzia, może anchois. Dosłownie czy to były uramaki czy nigiri z krewetką wszystko miało aromat śledzia, tudzież niezbyt świeżej ryby - totalne rozczarowanie.

nie wiem czy to swoista polityka prowadzona względem grouponowców ale jestem pewien ze nie napędzicie sobie w ten sposób stałej klienteli, nie polecam.