Widok

rozczarowanie

Zamówiliśmy dziecku na roczek torta "Bzyk bzyk", tort był przepyszny. Dlatego postanowiliśmy zamówić taki sam tort dla siostrzenicy. Nie dość, że było spore opóźnienie w dostawie, to tort okazał się kompletną porażką. Zamiast ciasta jogurtowego, była jakaś stara sucha babka, a zamiast musu malinowego, była pianka... A że mieliśmy porównanie z wcześniejszym tortem, postanowiliśmy go zareklamować, że nie otrzymaliśmy tego co zamawialiśmy. Reklamację faktycznie uznano i oddali pieniądze. Teraz na kolejne już urodziny synka postanowiliśmy dać drugą szansę T. Deker i zamówiliśmy tort. Synek wybrał sobie okrągły tort z figurką lwa i gwiazdkami. W dzień urodzin otrzymałam telefon z cukierni, że dostarczono tort zupełnie inny, w kształcie auta. Na fakturze natomiast napisano, że otrzymaliśmy tort z lwem. Jakaś paranoja. Jak wytłumaczyć dziecku, że dostanie inny tort? Całe szczęście, że nie zrobili dla chłopca torta z lalką Barbie. Oczywiście pani menadżer powiedziała, że mamy nic nie dopłacać i w ramach rekompensaty dostaliśmy jeszcze ciasto. Aczkolwiek jeżeli coś zamawiamy, to chcielibyśmy to otrzymać. Dlatego NIE POLECAMY cukierni T. DEKER!!
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 2
 
jakość asortymentu: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani menager bardzo nieprzyjemna osoba, osobista dziewczyna dekera. Stać go chyba na lładniejszą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety cukiernia Deker klientów nie szanuje... stare ciasta wciskane są nagminnie klientom. Ponieważ nie raz się tam nacięłam na stare ciasto za każdym razem pytam czy jest świeże.. oczywiście zapewniają ze tak a w domu niespodzianka... ciasto stare... ja tam już nigdy w zyciu ciasta nie kupię... nie dosc że stare to jeszcze jestem bezczelnie oszukiwana zapewnieniem że ciasto jest świeże!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry