Widok

rozliczenie ogrzewania SM Bałtyk, osiedle III.

Witam!
czy ktos oprocz mnie ma kosmiczna niedoplate za ogrzewanie za sezon grzewczy 2017/2018? 1 pokoj, w ktorym grzejnik odkrecam na "3" na kilka godzin dziennie wygenerowal mi ponad 2 tys niedoplaty. W mieszkaniu bywam 3-4 dni w tygodniu, w pozostale dni grzejniki sa zakrecone. Po kontroli podzielnikow, firma obslugujaca twierdzi, ze "wszystko dziala poprawnie", natomiast mieszkanie wygenerowalo 12% jednostek ciepla na caly budynek (40 mieszkan)... To wydaje sie niemozliwe. Jak to wyglada u Was?.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogrzewanie jest strasznie drogę mielismy prawie tysiąca do dopłaty nie ma co szaleć z grzaniem
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bałtyk to są złodzieje. Zarabiają na wszystkim. Ostatnio szlabany parking za kasę, dozorcy zarabiają najniższa krajowa na nie pełnym etacie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie masz mieszkanie? - na parterze, na ostatnim piętrze czy od szczytu budynku, te mieszkania z reguły mają wysokie niedopłaty. Mieszkania wewnątrz budynku z reguły mają nadpłaty. Różnice w opłatach mogą być kolosalne. W administracji oczywiście wytłumaczą ci, że różnice w położeniu mieszkań regulują odpowiednie współczynniki, lecz tak naprawdę tego nie regulują. Lokatorzy mieszkań wewnątrz budynku w łagodną zimę wogóle nie odkręcają grzejników.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

U nas jeszcze nawet nie dali żadnego rozliczenia. Mieszkam na ostatnim piętrze, mimo to w zeszłym roku była duża nadpłata, w tym roku nie ma ostrej zimy, więc za dużo nie grzeje, ale po Waszych postach zaczynam się bać.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Witomino

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

do góry