Widok

sale weselne w Wejherowie.....

hej! jakie znacie sale w Wejherowie??? szukam w tej okolicy i narazie to znalazłam tylko opus.....znacie jakies jeszcze? pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A musi być w Wejherowie? W najbliższej okolicy są sale: "Słowiczanka" w Robakowie (strasznie brzydka) w Kębłowie 2 ładne sale w "Chacie", w "Czardaszu" 2 kiczowate sale, "Amadeusz" w Luzinie 2 sale bardzo przeciętne z wyglądu i sala "Nad stawem" wyglądająca na zmodernizowaną pieczarkarnie, albo kurnik. Dalej masz również dwie sale u "Szrota" w Gościcinie także o dosyć miernym wystroju. W Wejherowie znam tylko poza "Opusem" salę Rubin ale jest brzydka, ciasna i miła obsługa nie jest w stanie nadrobić innych braków tego lokalu takich jak np. brak parkingu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak tylko wejherowo mnie interesuje i jego obrzeza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a masz jakies stronki www do tych sal ktore podałas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Szrot w Gościcinie, sama będę miała tam wesele. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny jest bardzo ładny, a w środku tez elegancko i klimatycznie, wystrój sobie możesz sama z nimi dogadać. . oto ich strona
http://www.sala-szrot.pl/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczera kasia masz stronki www do tych sal co podałas???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agunia83 stronka tej sali co podałas jest w przebudowie czy cos takiego i nie mogłam foto obejrzec:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rzeczywiście jest w przebudowie, są chyba takie tylko 3 fotki które się zmieniają...
Może w takim razie umów się na oglądanie tej sali, przecież nic nie tracisz...
Mnie się spodobała bardzo, jest osobny pokój dla starszych ciotek, które nie zawsze lubią siedzieć przy głośnej muzyce ;) jest piękny ogród...poza tym mnie przyciągnęła też mozliwość wynajęcia pokoi dla gości.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sala słowiczanka dla mnie to katastrofa.no jeżeli ktos lubi wiejskie klimaty tu ok ale dla mnie fuuu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do Szczerakasia: Miesiąc temu byłam w Rubinie i muszę Ci zaskoczyć parking jest wyremonatowany nie wspominając o pięknej i szerokiej bramie wjazdowej :) nie ma żadnego problemu z parowaniem samochodu a z resztą kto na wesele przyjeżdża samochodem :P Wystrój sali to rzecz gustu mi sie bardzo podoba i z chęcią sama zrobiłabym tam wesele :D Co do obsługi masz 100% rację :D Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zelewie Sala ''AMELIA'' nowa i bardzo Ladna, polecam sama bylam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Slowiczanka jest bardzo Piękną sala w stylu kaszubskim. A My przecież jesteśmy na kaszubach :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słowiczanki nie polecam. Sala mała, gorąca - brak klimatyzacji - goście wychodzą na zewnątrz bo za ciepło. Ludzie z okolic przychodzą się skarżyć że za głośno gra muzyka bo domy stoją wokoło a drzwi otwarte bo gorąco. Duchota i zapach koni - ponoć kiedyś była to obora. Jedzenie średnie - lepiej zamówić swoje. Kelnerki wzięte chyba z ulicy bo nie potrafią sztućców ułożyć przy talerzu odpowiednio. Kładą jak popadnie. Jedzenie jest w ekspresowym tempie. Jadłem kolację a kelnerka chciała już zabierać talerz i przynosić lody, mimo iż większość gości jeszcze jadła... Ściany brzydkie, jakieś malunki wioski. Dekoracje jak z PRL-u i te lustra na słupach.. Ogólnie nie polecam...
Adam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Są 2 bardzo ładne sale w hotelu Victoria w Bolszewie, sama bede miala tam slub w przyszlym roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
te sale niestety nie mają stonek na necie
ja mam salę opus bo jest wedłóg mnie najładniejsza sala amadeusz w luzinie na necie bardzo ładnie wygląda ale jak ją widziałam to strasznie mi nie podpasowało że sala jest nad fabryką okien i wszodzi się po stromych schodach i nie ma gdzie usiąść na dworzu np. na papieroska
poza tym sale w chacie są śliczne no i bardzo popularna sala u buchny w bolszewie ale dla mnie nieciekawa niski standard że tak ujmę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj Dzikie wino w Redzie. Nie mogę polecić, bo jeszcze nie byłam tam na żadnej imprezie poza wypadem na obiad. Moja siosta robi tam wesele w przyszłym roku. Piękne miejsce i do tego dosyć przystępne ceny. Powodzenia w poszukiwaniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
masz jeszcze niedaleko "wsi wesoła wsi spokojna"
http://wsispokojna.pl/restauracja.htm
image

http://forum.trojmiasto.pl/Slub-za-granica-zrob-to-sam-t119228,1,11.html
http://forum.trojmiasto.pl/second-wedding-relacje-malga-02-10-2010-t191555,1,11.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje serdecznie za pomoc.jesli ktos jeszcze by znał jakies sale w tych rejonach to prosze o wpisanie i jak ma adres stronki.....albo moze fotki jak ktos ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zna ktos jeszcze jakies sale w wejherowie?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
halo czy ktos jeszcze pomoze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam sale oaza w połchowie, to niedalko wejherowa, blisko redy...
duza sala, pomiesci ok 100 osob
jedzonko, duzo i przepyszne
5 kelnerek
dobra akustyka pomieszczenia (sciany dżwiekoszcelne)
cena od osoby przystepna
bylam tam na kilku weselach, więc mogę śmiało polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko te sale sa w wejherowie? moze jeszcze cos sie znajdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest jedna sala nowa jak sie jedzie w rumi na pas startowylotnisko) po prawej stronie nowa sala.jest jeszcze sala w klosowo tak sie ta miejscowosc nazywa .10km od chwaszczyna -tam 2 sale duze ladne ////jedna jest jeszcze troszkie szybciej obok jest stary kosciulek polecm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala Atlanic w Wejherowie, napewno mają stronkę w necie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel Murat-co prawda Reda,ale nie jest tak tragicznie cenowo i Dzikie Wino w Redzie-na pograniczu Wejherowa Śmiechowa:-)za hotelem Murat.W Wejherowie centrum jest hotel Marmułowski,ale tam organizują wesela do 30 osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.casilla.pl sala w Kębłowie zaraz za Wejherowem śliczna
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Jeśli Rumia, nie jest za daleko to zapraszamy

Sala Bankietowa Morfeusz

http://www.morfeusz.rumia.pl

Jeśli się spodoba, zapraszamy

Pozdrawiam
Morfeusz
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam salę "Opus " w Wejherowie
za rok będę miała tam wesele.
Teren zamknięty z parkingiem, monitorig. nowoczesna klimatyzowana sala.
Najlepiej umówić się i zobaczyć salę, bo wiele spraw to kwestia gustu
http://wesela.kwiaciarniaa.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sale w Zelewie bardzo ladna ''AMELIA'' wyszukaj w googlach zdjecia sa i opis. Cena tez zadowalajaca i nie drogo:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo ładnie wesele urządziła moja siostra w Betlejem w Lęborku. Bardzo miła i sympatyczna właścicielka. Piękna sala w pięknej okolicy i z ładnym ogrodem. Jedzonko było pyszne i elegancko podane. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hej, jeżeli szukacie sal w Wejherowie to koniecznie sprawdźcie tutaj https://www.gdziewesele.pl/wejherowo znajdziecie tu wiele ofert od lokali, które mogą wam się spodobać :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Gdzie warto zamowic kwiaty w Gdansku?? (63 odpowiedzi)

Dziewczyny poniewaz jestem za granica niemam za bardzo mozliwosci jezdzenia po kwiaciarniach.Bede...

do góry